SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tigers kupuje 60 proc. udziałów w Automation House

Od marca utworzona zostanie spółka Automation House, zajmująca się automatyzacją procesów i raportowania w firmach. Tigers objęło w niej 60 proc. udziałów.

Franciszek Georgiew, CEO Tigers Article

Automation House to firma specjalizująca się w tworzeniu automatycznych rozwiązań dla organizacji. Wspiera inne firmy w optymalizacji czasu pracy poprzez automatyzację procesów, takich jak obieg dokumentów prawnych i księgowych, kontakt z klientami, tworzenie bannerów, planowanie publikacji treści czy generowanie umów czy zaciąganie raportowanie wyników.

Automation House stanowić będzie czwartą spółkę w grupie Tigers, które zajmują się odpowiednio: digital marketingiem (Tigers), marketingiem w Chinach (Huqiao), budowaniem platformy do onboardingu pracowników (Tigers Dev). Ostatnia z akwizycji w tym roku realizuje strategię obraną przez Tigers na początku 2022 roku.

Automation House pomaga w automatyzacji procesów

Współpraca z Automation House ma na celu wprowadzenie automatyzacji w pozostałych spółkach Tigers. Ma również zapewnić wsparcie nowym klientom zainteresowanym optymalizacją i automatyzacją procesów, a także poszukującym rozwiązań wpływających na efektywność pracy zespołów. Dzięki jasnemu zmapowaniu procesu i usunięciu z niego ręcznie wykonywanych działań wszędzie, gdzie to możliwe, firmy oszczędzają czas i pieniądze.

Umowę z ramienia Tigers podpisał CEO firmy Franciszek Georgiew, a Automation House reprezentowali Grzegorz Róg i Adam Gospodarczyk.

- Automatyzacja procesów to gigantyczna przewaga konkurencyjna w dobie niżu demograficznego i kurczącej się liczby osób w wieku produkcyjnym. Nie bez powodu jest to niekwestionowany trend przyszłości i cieszę się, że możemy te rzeczy startować w Polsce, dając dostęp do naszych rozwiązań polskim przedsiębiorcom. Pierwszym krokiem w tej współpracy jest dla mnie automatyzacja całego Tigers. Chcę pokazać transparentnie, ile godzin pracy ludzi można oszczędzić w zgodzie z misją firmy “Budujemy roboty, by ludzie nie musieli być robotami -  komentuje Franciszek Georgiew, CEO grupy.

Tigers wnosi do współpracy model operacyjny i doświadczonego CEO w postaci Konrada Kwiatkowskiego. Jednocześnie będzie udostępniać spółce usługi operacyjne z zakresu HR, administracji, finansów i księgowości w ramach shared services.

Grzegorz Róg i Adam Gospodarczyk wnoszą ze sobą silne marki osobiste związane z automatyzacją i technologiami no-code, low-code, a także tworzą autorski software, dzięki któremu wprowadzanie i utrzymywanie automatyzacji z Automation House będzie jeszcze prostsze i szybsze.

Dołącz do dyskusji: Tigers kupuje 60 proc. udziałów w Automation House

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kris
Więcej korpogadki niż to warte
odpowiedź
User
Alijas
Kilkanaście miesięcy temu nie wiedział co to brief., a dziś jest ceo i kupuje udziały.

Od zera do milionera.
odpowiedź