SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bilety na płatne odcinki autostrad A2 i A4 do kupienia w aplikacjach Yanosik i Autokonto

Firma Neptis z aplikacją Yanosik oraz spółka Autokonto z aplikacją Autokonto dołączyły do sieci dystrybucji e-biletów autostradowych - poinformowała we wtorkowym komunikacie Krajowa Administracja Skarbowa (KAS). Bilety papierowe można kupić na wybranych stacjach PKN Orlen i Lotos.

Jak podała Krajowa Administracja Skarbowa, za pośrednictwem tych aplikacji użytkownicy systemu e-TOLL mogą kupić bilet na przejazd po płatnych odcinkach autostrad zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad czyli A2 Konin - Stryków i A4 Wrocław - Sośnica.

Administracja przypomniała, że e-bilet autostradowy można kupić z 60-dniowym wyprzedzeniem w formie elektronicznej i papierowej. Okres jego ważności wynosi 48 godzin od zadeklarowanej daty i godziny rozpoczęcia podróży, wskazanej na bilecie. Można go zwrócić w taki sam sposób, w jaki został kupiony, przed wskazaną datą rozpoczęcia podróży.

Gdzie można kupić e-bilety na autostrady A2 i A4

W formie elektronicznej e-bilet autostradowy jest do nabycia poprzez:
- aplikację e-TOLL PL Bilet,
- sklep na stronie etoll.gov.pl,
- aplikacje partnerów systemu e-TOLL: Autopay, mPay, SkyCash, SPARK, IKO PKO BP, Orlen Pay, mFlota ORLEN Vitay, Autokonto, Yanosik, aplikacja Banku Millennium (za pośrednictwem partnera Autopay Mobility).

W formie papierowej bilet można kupić na wybranych stacjach sieci paliw PKN Orlen i Lotos.

Podkreślono, że w przypadku obu metod zakupu e-biletu autostradowego niezbędne jest podanie minimalnego zakresu danych potrzebnych do naliczenia opłaty za przejazd autostradą czyli: numeru rejestracyjnego pojazdu, daty i godziny rozpoczęcia przejazdu autostradą oraz wyznaczenie trasy przejazdu.

Dołącz do dyskusji: Bilety na płatne odcinki autostrad A2 i A4 do kupienia w aplikacjach Yanosik i Autokonto

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xa000052y4xxt
https://polyfill-form-1175893.plglt.de
0 0
odpowiedź