SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Awaria w Muzo.fm: przez ponad godzinę emitowano tylko dżingle i podkłady

W środę po północy stacja radiowa Muzo.fm przez ponad godzinę nie emitowała normalnego programu. Usłyszeć można było jedynie dżingle, pokłady dźwiękowe i reklamy.

Article

Awaria rozpoczęła się około 0.20 w nocy. Muzo.fm przez ponad godzinę nadawało non stop dżingle, podkłady wiadomości, sportu i pogody, a także reklamy sieci Plus. Nie było natomiast muzyki, która wróciła na antenę stacji około 1.30 w nocy.

Awarię od razu zauważyli słuchacze, którzy o sytuacji poinformowali na fanpage'u stacji na Facebooku. - Chyba się coś zawiesiło wam ;( - napisał jeden ze słuchaczy. - Czy u Was zawsze po północy zamiast muzyki lecą same dżingle i podkłady? W sumie do poduszki całkiem niezłe - komentowała inna użytkowniczka serwisu.

- Wczoraj nastąpiła awaria systemu emisyjnego, która na szczęście została usunięta - informuje Wirtualnemedia.pl biuro prasowe stacji.

Muzo.fm w październiku ub.r. zastąpiło Radio PiN. Stacja nadaje w 10 miastach. Z danych Radio Track wynika, że w okresie od listopada ub.r do stycznia br. wyniosło 0,1 proc. (zobacz szczegółowe wyniki).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej