SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Back to school" w Plusie z siatkarkami, siatkarzami i Wojciechem Mecwaldowskim

Ruszyły powakacyjne kampanie reklamowe Plusa (Polkomtel) na powrót do szkoły. Operator przygotował spoty promujące najnowszą Mistrzowską Ofertę z dwoma abonamentami w cenie jednego i dwoma smartfonami w cenie jednego, a także światłowód. 

Article

Motywem przewodnim spotów, podobnie jak całej Mistrzowskiej Oferty, jest siatkówka, co związane jest z Mistrzostwami Europy kobiet i mężczyzn w tej dyscyplinie oraz jubileuszowym 25-letnim zaangażowaniem operatora w siatkarski sponsoring.

Siatkarki i siatkarze grają z Plusem

W spocie promującym nową ofertę nie mogło zatem zabraknąć reprezentantów Polski w piłce siatkowej. Tym razem lubianemu plusowemu trio sprzedawców, w których role wcielają się: Anna Smołowik, Filip Orliński i Wojciech Mecwaldowski, towarzyszy siatkarskie trio: Zuzanna Górecka, Tomasz Fornal i Aleksander Śliwka.

Cała szóstka w sportowym duchu promuje filary Mistrzowskiej Oferty Plusa, w pierwszym spocie: dwa abonamenty w cenie jednego, a w drugim: dwa smartfony w cenie jednego (przy zakupie Xiaomi Redmi Note 12 5G klient otrzymuje w prezencie drugi smartfon Xiaomi Redmi A2).

 

„Światłowód w Plusie”

W kampanii reklamowej Plus Internet ponownie występuje lubiana trójka sprzedawców, których role grają Anna Smołowik, Filip Orliński i Wojciech Mecwaldowski. W humorystyczny sposób popularyzują ultraszybki światłowód od Plusa w atrakcyjnej cenie, który dla wielu wciąż jest ofertową nowością.

 


Metryczka kampanii “Mistrzowska oferta – 2 abonamenty w cenie 1”

Zarządzający projektem po stronie klienta: Karina Jakóbiak-Kapusta, Małgorzata Lenarczyk, Magda Olcho-Bauza

Dom produkcyjny: TFP

Agencja: Freundschaft

Reżyser: Maciek Bochniak

Postprodukcja: Televisor

Media: TV, Online, Radio, OOH, BTL

Metryczka kampanii “Mistrzowska oferta – 2 smartfony w cenie 1”

Zarządzający projektem po stronie klienta: Karina Jakóbiak-Kapusta, Małgorzata Lenarczyk, Małgorzata Dzięgielewska-Sojka, Rafał Kawecki, Daniel Żero

Dom produkcyjny: TFP

Agencja: Freundschaft

Reżyser: Maciek Bochniak

Postprodukcja: Televisor

Media: TV, Online, Radio

Metryczka kampanii “Światłowód w Plusie”

Zarządzający projektem po stronie klienta: Karina Jakóbiak-Kapusta, Małgorzata Lenarczyk, Małgorzata Dzięgielewska-Sojka, Cezary Maciej Nawrocki

Dom produkcyjny: TFP

Agencja: Freundschaft

Reżyser: Maciek Bochniak

Postprodukcja: Televisor

Media: TV, Online, BTL

Dołącz do dyskusji: "Back to school" w Plusie z siatkarkami, siatkarzami i Wojciechem Mecwaldowskim

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl