SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank BNP Paribas z nową kampanią promującą kredyty dla przedsiębiorców z gwarancją de minimis BGK (wideo)

Bank BNP Paribas wystartował z kampanią promującą specjalną ofertę kredytów z gwarancją de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego i brakiem prowizji za udzielenie kredytu. Propozycja kredytów skierowana jest do przedsiębiorców, a jej celem jest ułatwienie dostępu do finansowania i niwelowanie negatywnych skutków pandemii COVID-19.

Article

Poprzez nową kampanię w mediach Bank BNP Paribas promuje specjalną ofertę kredytów dla małych firm z gwarancją de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK). Gwarancje de minimis sięgają 80 proc. kwoty kredytu i w ramach aktualnej oferty udzielane są przez BGK bezpłatnie. Dodatkowo, w ramach oferty specjalnej, Bank BNP Paribas, nie pobiera prowizji za udzielenie kredytów objętych takimi gwarancjami.

Kampania będzie prowadzona w internecie, social mediach, prasie lokalnej, w branżowych magazynach, dodatkowo pojawią się spoty w sieci kina Cinema City.W ramach oferty Bank BNP Paribas proponuje przedsiębiorcom trzy rodzaje kredytów: kredyt w rachunku bieżącym niezabezpieczony, kredyt gotówkowy nieodnawialny niezabezpieczony oraz kredyt inwestycyjny zabezpieczony hipoteką.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bank BNP Paribas z nową kampanią promującą kredyty dla przedsiębiorców z gwarancją de minimis BGK (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl