SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank BNP Paribas zachęca do pomocy Szlachetnej Paczce w kampanii świątecznej

Ruszyła kampania „Każdy powód jest dobry, by pomagać”. W krótkich spotach Bank BNP Paribas pokazuje zaangażowanie swoich pracowników w wolontariat na rzecz Szlachetnej Paczki i zachęca innych do wpierania tej inicjatywy.

Article

Bank BNP Paribas wspiera Szlachetną Paczkę jako partner strategiczny. Od 2018 roku wspólnie ze Stowarzyszeniem „Wiosna” – organizatorem programu – realizuje projekt zmieniania świata na lepszy, pokazując, jak ważna jest mądra pomoc najbardziej potrzebującym. W rozpoczętej właśnie kampanii wzięli udział wolontariusze i wolontariuszki z banku, w tym liderzy i liderki tej akcji. Każdy z nich prezentuje swój powód do pomagania.

Pierwsza faza kampanii potrwa od 1 do 25 grudnia 2021 r.

Bank BNP Paribas pomaga Szlachetnej Paczce

W trakcie swojej grudniowej kampanii Bank BNP Paribas będzie też zachęcał innych do wsparcia Szlachetnej Paczki. Bank dołoży po 200 zł do pierwszych 100 przelewów bądź wpłat na konto Stowarzyszenia „Wiosna” zrealizowanych każdego dnia od 1 do 25 grudnia 2021 r.

- W kampanii pokazujemy, że motywacje mogą być różne, ale to co się liczy to okazana pomoc. Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych pracowników w tę wartościową akcję. W dzisiejszym świecie mądre i efektywne pomaganie jest niezwykle ważne – dlatego jesteśmy partnerem strategicznym tego programu – mówi Joanna Gajda-Wróblewska, kierowniczka zespołu projektów społecznych w Banku BNP Paribas oraz członkini Zarządu Fundacji BNP Paribas. – Szlachetna Paczka to nie tylko dary rzeczowe. Obdarowane osoby ogromnie cenią sobie okazane im zainteresowanie i troskę, a otrzymane wsparcie daje im siły i nadzieję na pozytywną zmianę – dodaje.

Kampania realizowana będzie w telewizji, kanałach online, a także w mediach społecznościowych i na stronie banku oraz na specjalnie utworzonej stronie pomaganiejestfajne.pl.

Dołącz do dyskusji: Bank BNP Paribas zachęca do pomocy Szlachetnej Paczce w kampanii świątecznej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl