SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

BGK wybierze firmę do projektu "Success story"

Bank Gospodarstwa Krajowego wybierze w przetargu firmę do realizacji projektu tzw. "Success story" - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Bank Gospodarstwa Krajowego prowadzi przetarg na realizację projektu „Success story”, który polega na przeprowadzeniu z klientami banku wywiadów i realizacji sesji zdjęciowych oraz treści wideo, a także ich wersji skróconych.

Celem projektu jest uświadomienie przyszłym pożyczkobiorcom możliwości skorzystania  z finansowania oferowanego przez BGK.

Wybrana w przetargu firma  przeprowadzi wywiad, wykona sesję zdjęciową lub zrealizuje film video oraz jego wersje skrócone (3  min., 15sekund i 30 sekund). Dostarczy także tzw. „surówkę”( materiał wyjściowy)i zdjęcia obrazujące prace nad przedmiotem umowy (tzw. „making-off”).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wywiad ma zawierać  słowa  kluczowe  wskazane  przez  bank i będzie zoptymalizowany pod kątem SEO. KAżdy z wywiadów zostanie  zilustrowany co  najmniej 5 zdjęciami pożyczkobiorcy wraz  z inwestycją, którą sfinansował za pomocą środków uzyskanych z BGK. Film video zostanie przygotowany według briefu przekazanego przez BGK.

Bank oczekuje od wybranej firmy  kreatywnego  podejścia  do  realizowanego zamówienia, w szczególności nieszablonowej realizacji sesji zdjęciowej i filmu video. Filmy powinny być montowane w sposób atrakcyjny, z przebitkami z innych ujęć,w tym z użyciem drona.

Umowa z wybraną firmą zostanie zawarta na rok.

Dołącz do dyskusji: BGK wybierze firmę do projektu "Success story"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl