SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Pekao S.A. promuje Konto Świat Premium na ferie zimowe

Bank Pekao S.A. wystartował z zimową kampanią promocyjną, która zachęca klientów do otwarcia Konta Świat Premium. Posiadacze takiego rachunku korzystają m.in. z Kantoru w aplikacji PeoPay, który pozwala wymieniać waluty 24/7 po atrakcyjnych kursach.
 

W kampanii Konta Świat Premium Bank Pekao zachęca klientów do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty, umożliwiającej korzystanie z różnorodnych i wygodnych rozwiązań, które ułatwią organizację zagranicznego wyjazdu. Bank oferuje szereg udogodnień związanych z wymianą walut - z jednej strony możliwość wymiany po atrakcyjnych kursach w ramach Kantoru w aplikacji, a z drugiej płatności jedną złotą kartą wydaną do rachunku w wielu walutach.

- Kantor w aplikacji PeoPay w połączeniu z kontami walutowymi i złotą kartą Mastercard do Konta Świat Premium to ogromne ułatwienie w przeprowadzaniu transakcji walutowych. Jest to bezcenne wsparcie dla klientów, szczególnie podczas zagranicznych wyjazdów na zimowy wypoczynek. Jestem pewien, że szereg możliwości i udogodnień usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników - mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Kantor Banku Pekao S.A. w aplikacji PeoPay umożliwia bezpieczną wymianę walut po atrakcyjnych kursach, będących alternatywą dla kursów oferowanych w kantorach zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Klienci mogą dostosować wygląd ekranu transakcyjnego do własnych potrzeb, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi zmiany kursów oraz aktualne ceny prezentowane są w czasie rzeczywistym. W ramach nowego kantoru każdy klient może bezpośrednio z ekranu prezentującego bieżące kursy wybranych par walutowych przejść do procesu otwarcia konta walutowego w EUR, USD, GBP, CHF. 

Konto Świat Premium jest bezwarunkowo darmowe przez pierwsze 3 miesiące. Klient, którego łączne oszczędności w depozytach oraz produktach inwestycyjnych wyniosą min. 200 tys. zł ma możliwość korzystania z niego za darmo, nawet po zakończeniu okresu promocyjnego. Jeśli właściciel rachunku nie ma takich oszczędności, może być zwolniony z opłaty za prowadzenie Konta przez kolejne 12 miesięcy, jeżeli kupi produkty inwestycyjne lub weźmie pożyczkę ekspresową o wartości minimum 50 tys. zł i będzie utrzymywał średnie miesięczne saldo produktów inwestycyjnych liczone jako suma ich dziennych wartości lub saldo kapitału do spłaty z tytułu pożyczki w wysokości minimum 50 tys. zł. Promocja trwa do 15.01.2025r. 

Dołącz do dyskusji: Bank Pekao S.A. promuje Konto Świat Premium na ferie zimowe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl