SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bankier pomaga dzieciom

Weselsze Święta w domu dziecka dzięki inwestycjom Bankiera

Portal finansowy Bankier zajął II miejsce w grze inwestycyjnej zorganizowanej przez Multibank. Redakcja portalu przekazała nagrodę pieniężną w wysokości 5800 zł na potrzeby Rodzinnego Domu Dziecka w Dobrzykowicach k/Wrocławia.

W Multigrze udział wzięło 19 redakcji mediów elektronicznych i papierowych. Pierwsze miejsce z wynikiem 18,1% zajęła redakcja serwisu Prnews., Drugie miejsce zajęła redakcja Bankiera z wynikiem 17%. Miejsce trzecie z wynikiem 16,1% zajęła redakcja Super Expressu.

Dzięki wygranej Bankiera w Multigrze na wsparcie finansowe mogą liczyć także najmłodsi i najbardziej potrzebujący mieszkańcy okolic Wrocławia. Redakcja Bankiera podjęła bowiem decyzję o przeznaczeniu środków zebranych na koncie w czasie Multigry na potrzeby Rodzinnego Domu Dziecka nr 2 w Dobrzykowicach. Środki z wygranej będą przeznaczone m.in. na prezenty świąteczne dla dzieci, dzięki czemu tegoroczne święta powinny być dla nich bardziej radosne.

Pierwsza edycja Multigry odbywała się w dniach od 21.11.03 do 15.12.03. Na starcie każdy zespół redakcyjny otrzymał kwotę 5000 multi, którą należało inwestować tak, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Posiadane środki można było zainwestować w lokaty lub jednostki uczestnictwa siedmiu Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych: TFI Skarbiec, GTFI, TFI SEB, TFI Bank Handlowego SA, TFI PZU, Warta TFI, CAIB. Redakcje, które zajęły pierwsze trzy miejsca w Multigrze, mogły przeznaczyć środki zebrane na koncie w czasie gry na potrzeby wybranych przez siebie domów dziecka. Jednostki multi, w których była przeprowadzana gra zostały przeliczone na złote po kursie 1 multi = 1 złoty.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bankier pomaga dzieciom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl