SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Barbara Stawarz szefem grupy roboczej Content Marketing w IAB Polska

Barbara Stawarz, właścicielka agencji Content King, wraz z początkiem listopada objęła funkcję szefa grupy roboczej Content Marketing działającej w strukturach Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Stawarz zastąpiła Własa Chorowca z LeadBullet, dotychczasowego szefa grupy.

Article

Grupa robocza Content Marketing pod auspicjami Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska została powołana 29 maja 2014 roku. Jej członkowie to przedstawiciele domów mediowych, wydawców oraz agencji specjalizujących się w marketingu treści. Misją grupy od samego początku są działania edukujące rodzimy rynek w zakresie content marketingu, ale także jego rozwój jako wiodącego trendu w marketingu internetowym.

„Nowa funkcja w grupie to dla mnie wyróżnienie  i jednocześnie impuls do dalszego efektywnego  realizowania jej celów - informuje Barbara Stawarz. I dodaje -  W ciągu kilku miesięcy opracowaliśmy Przewodnik Content Marketingu, pierwszą tego typu publikację na naszym rynku, która została pobrana przez imponującą liczbę użytkowników - ponad 17 tysięcy. Obecnie finalizujemy prace nad zbiorem najciekawszych kampanii content marketingowych prowadzonych w Polsce, którą wydamy jeszcze w tym roku“.

W planach grupy są także intensywne działania w mediach społecznościowych z wykorzystaniem komunikacji wizualnej. W priorytecie pozostaje edukacja rynku i budowa świadomości w zakresie content marketingu.

Barbara Stawarz z branżą internetową związana jest od dziewięciu lat. Doświadczenie zdobyła w pracy po stronie mediów w Rzeczpospolitej oraz Hubert Burda Media, które wykorzystuje w projektowaniu kampanii content marketingowych dla klientów. Prowadzi aktywne działania edukujące rynek w obszarze content marketingu poprzez eksperckie publikacje oraz prelekcje na konferencjach branżowych. Od 5 lat jest wykładowcą akademickim na  SWPS, SGH oraz AGH.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Barbara Stawarz szefem grupy roboczej Content Marketing w IAB Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl