SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartłomiej Gierszyn prezesem Grenton

Po ponad dwóch latach współpracy Bartłomiej Gierszyn został prezesem firmy Grenton, produkującej sprzęt do kompletnego systemu inteligentnego domu.

Bartłomiej Gierszyn Article

Bartłomiej Gierszyn do Grenton dołączył w październiku 2020 roku na stanowisko dyrektora marketingu.

Od września Bartłomiej Gierszyn został nowym CEO spółki, łącząc dotychczasową odpowiedzialność za obszar marketingu z zarządzaniem obszarami Operations oraz HR.

Jacek Gzyl staje na czele rady nadzorczej Grenton

Dotychczasowy CEO Jacek Gzyl staje na czele rady nadzorczej spółki. Jej zarząd tworzą  Bartłomiej Gierszyn (CEO), Piotr Hnacik (współzałożyciel oraz CFO), Grzegorz Wąchocki (CTO) oraz dołączający do tego grona Marek Polit, chief sales officer.  

Menadżerowie z zarządu odpowiadają za kontynuację dotychczasowej strategii rozwoju spółki: w perspektywie długoterminowej skalowanie biznesu przez umocnienie pozycji lidera na rynku polskim i zdobycie nowych rynków eksportowych w Europie i na Bliskim Wschodzie (w tym otwarcie, jednego z kilku planowanych, przedstawicielstwa w Dubaju). Krótkoterminowo celem dla Grenton jest rozwój produktu - systemu smart home - o moduły i algorytmy optymalizujące zużycie energii na poziomie pojedynczych gospodarstw domowych - tak aby uniezależnić domowników od ryzyka wzrastających i niestabilnych cen energii.

Bartłomiej Gierszyn przed przejściem do Grenton pracował w Netii, gdzie przez ponad dwa lata był szefem marketingu B2C.
Wcześniej przez 13 lat związany był z T-Mobile Polska, gdzie kierował obszarem marketingu oferty abonamentowej. Pracował przy projektach wdrożenia iPhone'a do oferty T-Mobile w Polsce, oferty rodzinnej Jump! Family oraz usług T-Mobile Usługi Bankowe, a także rebrandingu T-Mobile w segmencie mix.

Dołącz do dyskusji: Bartłomiej Gierszyn prezesem Grenton

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl