SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejny dziennikarz przechodzi z TVN24 do „19.30”

W programie TVP „19.30” jako reporter zadebiutował Bartosz Filipowicz. Poprzednio przez prawie 7 lat pracował w TVN Warner Bros. Discovery.

Do wtorkowego wydania „19.30” Bartosz Filipowicz przygotował relację z pierwszego dnia przesłuchania Jarosława Gowina przed komisją śledczą ds. wyborów korespondencyjnych (w poniższym wideo jego materiał zaczyna się w 16. minucie)

Poprzednio Filipowicz pracował w TVN24. Jako reporter przygotowywał materiały do „Faktów po południu” i wejścia antenowe. Zajmował się głównie tematyką polityczną i społeczną, relacjonował m.in. przebieg epidemii.

Czytaj też: "Panorama" wraca do TVP2 o nowej porze. Poprowadzą Jarosław Kulczycki i Piotr Jędrzejek

Z TVN Warner Bros. Discovery był związany przez siedem lat. Wcześniej przez prawie trzy lata pracował jako wydawca i prezenter w Eurozecie.

 

Bartosz Filipowicz to kolejny nowy dziennikarz, który w ostatnich dniach pojawił się w „19.30”. W poniedziałkowym wydaniu pojawiła się pierwsza relacja autorstwa Marii Guzek, poprzednio związanej z Radiem 357.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

„19.30” jest emitowany od 21 grudnia ub.r. zamiast „Wiadomości”. Program można oglądać w TVP1, TVP Info (którego emisję wznowiono 29 grudnia) i TVP Polonia. Jego gospodarzami są Marek Czyż, Joanna Dunikowska-Paź i Zbigniew Łuczyński, a szefem redakcji Paweł Płuska, wcześniej przez wiele lat reporter „Faktów” TVN.

W zespole reporterów „19.30” są m.in. Mateusz Lachowski, Milena Bobrowska, Małgorzata Nowicka-Aftowicz, Blanka Dżugaj (wszyscy poprzednio związani z Polsatem), Bartłomiej Bublewicz (przeszedł z Onetu), związani już wcześniej z TVP Witold Tabaka, Małgorzata Wiśniewska, Magdalena Karpińska i Marcin Antosiewicz, a także pracujący w TVP w ostatnich latach Sandra Meunier, Agnieszka Zelek i Wojciech Tymiński.

Relacje z Brukseli przygotowuje Dorota Bawołek (wcześniej przez lata w Polsacie), z Niemiec - Magdalena Gwóźdź-Pallokat z Izraela - Diana Skaya, a z Londynu - Artur Kieruzal współpracujący z Radiem 357. Z redakcją żegna się już natomiast reporter Tomasz Marzec, o czym informowaliśmy w poniedziałek.

Czytaj też: Kolejni dziennikarze przechodzą z TVN do TVP. Będą pracować w TVP Info

Od 21 do 31 grudnia średnia oglądalność „19.30” w TVP1 i TVP Polonia wynosiła 20,6 mln widzów, co dało 20,63 proc. udziału w rynku (dane Nielsen Audience Measurement).

Dołącz do dyskusji: Kolejny dziennikarz przechodzi z TVN24 do „19.30”

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XL
Cóż za pluralizm w neo TVP. Kto by się tego spodziewał?
14 0
odpowiedź
User
Tom
Co to za gej?
7 2
odpowiedź
User
c
Kolejny ze słowiańskimi rysami.
5 1
odpowiedź