SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

BBC Worldwide Polska z lokalnym zespołem programowym. Na jego czele stanął Tom Balfour

Tom Balfour stanął na czele nowo powołanego lokalnego zespołu programowego BBC Worldwide Polska dla marek kanałowych BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle i BBC HD.

fot. Shutterstock.comArticle

W zespole programowym BBC Worldwide Polska znajdzie się senior programming manager, którym został Tom Balfour dotychczasowy programista kanału BBC Brit. Przenosi się do polskiego biura z centrali BBC Worldwide w Londynie.

Oprócz Balfoura w skład grupy wchodzą jeszcze Joanna Rathe, Konrad Lesiewicz, Aleksandra Graczak i Urszula Żukowska.

Rathe wcześniej pracowała jako manager ds. programowania w nc +, opiekując się kanałami Kuchnia +, Domo +, Planete +, a od 2016 roku jako manager ds. zakupów programowych w Agorze (telewizja Metro).

Konrad Lesiewicz dołączy do zespołu z IPG Mediabrands - U2 Media. Aleksandra Graczak pracowała dla międzynarodowych nadawców płatnej telewizji, w tym Viacom i Discovery, jako planner programowy i koordynator produkcji. Urszula Żukowska natomiast wcześniej pracowała dla SDI Media obsługując firmy medialne, w tym Discovery, Sony i Netflix.

Zmieniają się także kompetencje Doroty Tomas. Przejmuje ona teraz szerszą odpowiedzialność jako head of business development, strategy and research. W październiku 2017 roku do jej zespołu dołączyła Tatiana Breslavskaia, która wcześniej pracowała jako starszy analityk w dziale operacyjnym CIB w The Royal Bank of Scotland.

Nowy zespół zacznie pracę w połowie stycznia br. Będzie podlegał i raportował bezpośrednio do szefostwa na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, zlokalizowanego w centrali BBC Worldwide w Londynie. Zmiany kadrowe wspiera mają bardziej zregionalizowane podejście do zarządzania kanałami.

 - Bardzo się cieszę, że struktura naszego polskiego biura rozrasta się o lokalny zespół programowy i wzmocniony pion badań. Jestem przekonany, że to dobry krok w kierunku dalszego rozwoju naszych kanałów tak, by dostarczały polskim widzom rozrywki w jakości Premium, jeszcze lepiej dopasowanej do ich potrzeb - komentuje Jacek Koskowski, zarządzający BBC Worldwide Polska.

Dołącz do dyskusji: BBC Worldwide Polska z lokalnym zespołem programowym. Na jego czele stanął Tom Balfour

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Abc
Oho, translator w użyciu :-D

Zmiany kadrowe wspiera maj bardziej zregionalizowane podejście do zarządzania kanałami.
odpowiedź
User
seba
już myślałem, że BBC otwiera sekcje w PL, że przestraszyli się zapowiedzi Qrskiego o TVP WORLD INFO jak i TVP POLSZA TUDEJ
odpowiedź