SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

BCMFD media communications wspiera konkurs „Teraz Polska”

Agencja BCMFD media communications rozpoczęła w kwietniu współpracę z Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego, która jest organizatorem najstarszego i najlepiej rozpoznawalnego Konkursu Gospodarczego „Teraz Polska”.

BCMFD media communications wspiera konkurs „Teraz Polska”

W ramach współpracy agencja odpowiedzialna jest za prowadzenie biura prasowego oraz za kontakty z mediami w związku z finałem XXII edycji  Konkursu „Teraz Polska”.

Oficjalne ogłoszenie wyników głosowania Kapituły i wręczenie statuetek Polskiego Godła odbędzie się podczas Gali 11 czerwca 2012 r. w Teatrze Wielkim.

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny, a jego celem jest nagrodzenie najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: dla produktów i usług, gmin oraz przedsięwzięć innowacyjnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: BCMFD media communications wspiera konkurs „Teraz Polska”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl