SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Lewandowska za Jacka Jakubczyka CEO agencji ITBC Communication

Beata Lewandowska objęła stanowisko prezeski zarządu w ITBC Communication, przejmując funkcję po Jacku Jakubczyku, założycielu oraz dotychczasowym CEO agencji. Odchodzący prezes pozostaje udziałowcem agencji, prokurentem i doradcą zarządu.

Beata LewandowskaArticle

Beata Lewandowska będzie odpowiedzialna za zarządzanie relacjami ze strategicznymi klientami oraz dalszy rozwój brandów ITBC Communication, ITBC Digital oraz ITBC Events. Ponadto, będzie zajmowała się wsparciem menedżerów działów w zarządzaniu zespołami oraz budowaniu efektywnych i kompleksowych strategii komunikacyjnych.

Zobacz: TUZ Ubezpieczenia klientem ITBC Communication

- Mam ogromną satysfakcję, że mogłam uczestniczyć w procesie rozwoju agencji, w tym również w rozbudowie portfolio usług. Obrana przez nas strategia okazała się właściwa, dzięki czemu ubiegły rok okazał się rekordowy pod względem wyników finansowych. Spółka wypracowała prawie 7 milionów złotych przychodów, a zysk netto agencji wzrósł dwukrotnie. Jestem przekonana, że będziemy dalej umacniać pozycję ITBC Communication, aby móc sprostać potrzebom dynamicznie zmieniającego się rynku - komentuje Beata Lewandowska, prezes zarządu ITBC Communication.

Beata Lewandowska jest związana z branżą public relations od 25 lat, z czego ponad 20 z ITBC. Swoją przygodę w agencji zaczęła od stanowiska accounta, następnie sprawowała funkcje szefa zespołu nowych technologii i dyrektor zarządzającej. Nowa CEO agencji jest ekspertem w zakresie doradztwa strategicznego, komunikacji marketingowej oraz działań media relations. W trakcie swojej kariery zajmowała się PR korporacyjnym, PR produktowym oraz wsparciem marketingowym firm, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Zobacz: Barbora klientem ITBC Communication

Jacek Jakubczyk pozostaje udziałowcem ITBC

Jacek Jakubczyk, założyciel i dotychczasowy prezes ITBC Communication, będzie pełnił funkcję doradcy zarządu oraz prokurenta spółki. Niezmiennie jest również udziałowcem ITBC Communication.

„Po 23 latach sprawowania funkcji prezesa, przekazuję stery agencji w możliwie najlepsze ręce - osoby, która świetnie zna firmę, była jednym z filarów jej rozwoju i obecnego kształtu. ITBC jest też w bardzo dobrej kondycji finansowej, w ubiegłym roku notując istotny wzrost przychodów i poprawę wyników netto. Jestem przygotowany i zmotywowany do kolejnego etapu mojego zaangażowania w działalność spółki, wspierając Beatę w osiągnięciu dalszych, ambitnych planów rozwojowych” – komentuje Jacek Jakubczyk, założyciel i dotychczasowy prezes ITBC Communication.

Zobacz: Medallia stawia na ITBC Communication

ITBC Communication jest agencją komunikacji marketingowej z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie public relations, komunikacji korporacyjnej i relacji inwestorskich. Od kilku lat agencja z sukcesem rozwija też brandy ITBC Digital oraz ITBC Events.

W 2020 roku ITBC Communication zanotowała spadek przychodów sprzedażowych o 21 proc. do 4,24 mln zł, co wyjaśniono odwoływaniem eventów. Koszty firmy zmalały jeszcze mocniej, dzięki czemu zysk netto wzrósł ze 148,1 do 402 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Beata Lewandowska za Jacka Jakubczyka CEO agencji ITBC Communication

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl