SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Tadla, Tomasz Kammel i Szymon Majewski w telewizyjnej kampanii „Co tam słychać w Radiu ZET?”

Wystartował drugi etap kampanii reklamowej „Co tam słychać w Radiu ZET?”. W jej ramach w telewizji, kinach i internecie pojawiły się cztery wersje spotów z udziałem Beaty Tadli, Tomasza Kammela i Szymona Majewskiego.

Spoty nawiązują do reklam outdoorowych, które od 1 września można zobaczyć w największych miastach Polski. Jesienną ofertę programową Radia ZET promują prezenterzy: Beata Tadla, Tomasz Kammel i Szymon Majewski.

W telewizjach ogólnopolskich i kanałach tematycznych pojawiły się wersje 15- i 30-sekundowe. Kampania objęła też największe sieci kin i internet.

Kreację kampanii przygotowała agencja FCB Bridge2Fun we współpracy z działem marketingu Grupy Eurozet. Producentem spotów jest Tofi Productions Filip Haman, a ich reżyserem - Łukasz Zabłocki. Za udźwiękowienie odpowiadało Studio ZET. Zakupem i planowaniem mediów zajął się Zenith.

 

Jesień w Radiu ZET

W jesiennej ramówce Radia ZET pojawiły się dwie nowości: „Kammel Czanel” - autorski program Tomasza Kammela oraz „ZET jak związki” - nowy cykl Beaty Tadli, który trafi w miejsce „StereoTYPu”.

Z początkiem września po wakacyjnej przerwie wróciło wiele dotychczasowych audycji Radia ZET, w tym takie tytuły, jak: „Siła muzyki”, „Uważam ZET”, „Coolturalny wieczór” „NieZŁY pacjent”, „Halo ZET”, „ZET na punkcie muzyki”, „Kocham cię kino”, „Lista przebojów Radia ZET”, „Mapa świata”, „Nie mam pytań”, „Sportowy finał tygodnia”, „Weekend z Radiem ZET”, a także „Dzień dobry bardzo” (do grona prowadzących tej audycji dołączył Robert Karpowicz).

Nowa ramówka Radia ZET obowiązuje od poniedziałku, 2 września.

Według badania Radio Track Kantar Polska od czerwca do sierpnia br. Radio ZET miało 12,5 proc. udziału w rynku słuchalności, o 0,5 pkt. proc. więcej niż rok wcześniej.

Od kwietnia br. redaktorem naczelnym stacji jest na stałe Michał Celeda, a dyrektorem muzycznym - Agnieszka Woźniak. W ostatnim czasie z rozgłośnią rozstała się dyrektor informacji Katarzyna Buszkowska, jej obowiązki przejął wspomniany już wyżej Celeda.

Radio ZET, tak samo jak Radio ZET Chilli, Meloradio, Radio Plus i Antyradio, należdy do Eurozetu, który w ub.r. zanotował wzrost skonsolidowanych wpływów sprzedażowych o 3,5 proc. do 197,47 mln zł oraz 26,8 mln zł zysku netto.

Dołącz do dyskusji: Beata Tadla, Tomasz Kammel i Szymon Majewski w telewizyjnej kampanii „Co tam słychać w Radiu ZET?”

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomek
Kiedyś słuchałem, ale zepsuło się. Tylko RMF.
odpowiedź
User
Uczeń
Pani Tadla działa na mnie jak Chajzer...
odpowiedź
User
Michał
Brawo ja!
odpowiedź