SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Będzie rządowa kampania zachęcająca do oszczędzania energii

Ministerstwo Klimatu i Środowiska szykuje kampanię dotyczącą oszczędności energii w gospodarstwach domowych - dowiedział się Wirtualnemedia.pl. Resort szuka firmy, która zajmie się przygotowaniem i realizacją spotu na jej potrzeby.

fot. Shutterstock.comArticle

Ministerstwo Klimatu i Środowiska szuka w przetargu firmy, która zajmie się przygotowaniem i produkcją telewizyjnego spotu edukacyjnego dla szerokiego grona odbiorców, zachęcającego do oszczędzania energii w gospodarstwie domowym.

Spot będzie wyświetlany w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, umieszczony na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych resortu.

Wstępny scenariusz spotu o długości 30 sekund i jego skrótu o długości 15 sekund wybrana agencja otrzyma od Ministerstwa. 

Do zadań wybranej firmy należeć będzie przygotowanie scenariusza, produkcja spotu organizacja planu zdjęciowego oraz zapewnienie profesjonalnej ekipy i sprzętu, niezbędnych do realizacji spotu itd.

Resort oczekuje, by spot był nowoczesny i dynamiczny, czytelny i przystępny w odbiorze, wzbogacony ścieżka dźwiękową.

Zawarty w nim przekaz ma być oparty na pozytywnych emocjach, ma być w nim mało treści mówionych, ma być zrealizowany głównie poprzez obraz i muzykę.

Scenariusz reklamy będzie opierać się na 3 scenach - przedstawieniu 3 różnych rodzin zamieszkujących blok na większym osiedlu (niekoniecznie w dużym mieście). Bohaterowie mają być pokazani w codziennych czynnościach.

O wyborze zwycięskiej firmy zdecydują: cena (waga: 50), termin realizacji (waga: 30) oraz wstępna propozycja realizacji spotu (waga: 20).

Zainteresowane firmy mogą składać do 10 sierpnia.

Dołącz do dyskusji: Będzie rządowa kampania zachęcająca do oszczędzania energii

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dagmara
Dlaczego akurat mieszkańcy bloków, a nie domków jednorodzinnych?
odpowiedź
User
No
Ludzie już dawno oszczędzają, a bogacze mają w ie kampanie rządu. Jak zwykle zadowolony będzie Polsat bo tam PiS lokuje najwięcej płatnych reklam rządu
odpowiedź