SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Player.pl kręci serial „Behawiorysta”

Trwają zdjęcia do nowego serialu Player Oryginal „Behawiorysta” w którym występują Robert Więckiewicz, Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Magdalena Czerwińska, Rafał Zawierucha i Ewa Kolasińska. Premiera produkcji odbędzie się za kilka miesięcy w Player.pl.

Robert Więckiewicz w serialu „Behawiorysta”; fot. Player.plArticle

„Behawiorysta” to po serii o prawniczce Joannie Chyłce kolejna ekranizacja powieści Remigiusza Mroza. Informację o realizacji serialu ogłosił pisarz. - Czas na Behawiorystę! Drugą po Chyłce ekranizacją będzie serial na podstawie cyklu z Gerardem Edlingiem - i pojawi się jako produkcja Player Original na player.pl szybciej, niż można by przypuszczać (…). Szykuje się naprawdę mocna produkcja - napisał Remigiusz Mróz w swoich kanałach social media.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Głównym bohaterem serialu jest grany przez Roberta Więckiewicza Gerard Edling - wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki (nauki zajmującej się badaniem mowy ciała) oraz były prokurator. Mężczyzna zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu młodego i nieśmiałego, ale niebezpiecznego szaleńca - Horsta Zeigera (w tej roli Krystian Pesta), który wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian.

Wykorzystując potęgę internetu, zaczyna realizować swój misterny plan - organizuje swoiste igrzyska śmierci i zaprasza wszystkich do wirtualnego uczestnictwa w krwawym show. Pod ogromną presją czasu, Edling stara się odkryć motywację porywacza i go przechytrzyć. Skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów.

Obok Roberta Więckiewicza i Krystiana Pestki w „Behawioryście” pojawią się także: Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska, Anna Próchniak i Ewa Kolasińska.

Łukasz Palkowski reżyserem

Zdjęcia do produkcji zaczęły się w ostatnich tygodniach. Prace na planie mają się zakończyć w okresie letnim. Ostateczny termin będzie zależał m.in. od aktualnej sytuacji epidemiologicznej związanej z pandemią COVID-19.

Serial „Behawiorysta” jest nagrywany w Warszawie i okolicach, Małopolsce oraz w Opolu, w którym w ostatnim czasie TVN realizował zdjęcia plenerowe do serialu „Szadź”. - Przyjemnie będzie znów patrzeć na dobrze znane nam miejsca na ekranie, podobnie jak miało to miejsce niedawno w serial „Szadź” - na swoim profilu na Facebooku komentuje Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola.

Producentem serialu z ramienia TVN jest wspomniany już wyżej Tomasz Cichoń, a producentem wykonawczym - Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Łukasz Palkowski. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Zdjęcia realizuje Marian Prokop. Scenografię przygotowują Aleksandra Kierzkowska i Katarzyna Masztakow, kostiumy - Agnieszka Werner-Szyrle, charakteryzacją zajmuje się Iwona Kajszczak.  Muzykę do serialu skomponował Bartosz Chajdecki.

Premiera za kilka miesięcy w Player.pl

Premiera składającego się z ośmiu odcinków „Behawiorysty” odbędzie się w serwisie Player.pl za kilka miesięcy.

Po premierze w Player.pl serial będzie emitowany również w kanale naziemnym Telewizji TVN, najprawdopodobniej w stacji TVN.

Historia o Gerardzie Eblingu autorstwa Remigiusza Mroza liczy na razie dwa tomy - wydany w 2016 roku „Behawiorysta” oraz w 2019 roku - „Iluzjonista”.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria „Chyłka”, „Szadź”, „Żywioły Saszy - Ogień”, „Nieobecni”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komedy”, „Mamy to!” oraz „Top Model. Front Row”, a wkrótce pojawi się nowy serial z Agatą Kuleszą - „Skazana”.

W maju br. serwis Player.pl odwiedziło 3,17 mln internautów, zapewniając 14,2 proc. zasięgu. W połowie lutego na platformie wprowadzono w pełni subskrypcyjny model dostępu - pojawił się pakiet za 4 zł miesięcznie, w którym przy treściach emitowane są reklamy.

Dołącz do dyskusji: Player.pl kręci serial „Behawiorysta”

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
martin
zamnist kpżstać z plejra pać abmet radiowi i twziny
odpowiedź
User
JohnQ
Historia o Gerardzie Eblingu autorstwa Remigiusza Mroza liczy na 3 tomy. W tym roku odbyła się premiera tomu Ekstremista
odpowiedź
User
Wo
TVN widzę idzie grubo na jesień. Będzie mocna oferta seriali premium, jakie by nie były to szanuje za próby
odpowiedź