SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Benchmarking infolinii motoryzacyjnych

Firma Communication One Consulting przeprowadziła już po raz drugi na zlecenie Call Center Poland SA badanie funkcjonowania i poziomu obsługi klientów infolinii w branży motoryzacyjnej. Zastosowano metodę benchmarkingu, czyli porównywania rozwiązań stosowanych we wszystkich badanych firmach. Badaniu zostały poddane infolinie obsługiwane wewnętrznie w firmach lub przez firmy oferujące usługi call center na zlecenie.

"Celem badania było zdefiniowanie słabych i mocnych stron obsługi infolinii motoryzacyjnych prowadzonych przez CCP - powiedziała Katarzyna Swatowska, dyrektor Marketingu i PR Call Center Poland SA. W Call Center Poland SA prowadzimy obsługę kilku infolinii motoryzacyjnych. Badania te służą nam do analizy, co robimy dobrze, a co moglibyśmy robić jeszcze lepiej. Ponieważ chodziło nam o jak najbardziej obiektywne spojrzenie na pracę infolinii obsługiwanych przez CCP, kryteria oceny pozostawiliśmy Commone. Dzięki takim cyklicznym badaniom nasi klienci otrzymują cenne wskazówki dotyczące poprawy działania infolinii, co w rezultacie ma wpływ na poprawę wizerunku firmy i działania sprzedażowe"

Firma Communication One Consulting działa na rynku od roku i specjalizuje się w badaniach dotyczących monitoringu rynku BTL i obsługi klienta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Benchmarking infolinii motoryzacyjnych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl