SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Berlinki z konkursem w sieci Polomarket

Pod hasłem „I kto to mówi w sieci Polomarket” w sklepach Polomarket rozpoczął się konkurs marki Berlinki (Animex). To kolejna akcja marki zaplanowana do końca roku w sieciach supermarketów.

Article

Sprzedaż produktów promocyjnych i okres przyjmowania zgłoszeń do konkursu rozpoczął się 23 września potrwa do 21 października 2020 r.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać w okresie sprzedaży promocyjnej, jednorazowego zakupu co najmniej trzech produktów promocyjnych, a następnie wykonać zadanie konkursowe, które polega na stworzeniu kreatywnego dialogu Berlinek i wysłać SMS pod wskazany numer.

W konkursie do wygrania są nagrody tygodniowe (100 bonów do sieci Polomarket o wartości 100 zł każdy oraz 4 przenośne projektory Pionieer) oraz nagroda główna (zestaw kina domowego Pionieer).

Obsługa i organizacja konkursu powierzona została agencji Unique One w wyniku wygranego ofertowania. Agencja odpowiada także za przygotowanie materiałów POS. Konkurs wspierają działania komunikacyjne na stronie www Polomarket, w social mediach (Facebook ), a także za pomocą materiałów promocyjnych w placówkach, w tym w gazetce promocyjnej.

Dołącz do dyskusji: Berlinki z konkursem w sieci Polomarket

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl