SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Best Western Hotels&Resorts przejmuje sieć WorldHotels

Grupa Best Western Hotels & Resorts przejęła międzynarodową markę hotelową WorldHotels, na którą składa się blisko 300 hoteli i ośrodków wypoczynkowych w najlepszych lokalizacjach na całym świecie.

Article

- Marki Best Western i WorldHotels doskonale się uzupełniają. Nawiązując współpracę, obie firmy zyskają przewagę konkurencyjną - powiedział David Kong, prezes i dyrektor generalny w Best Western Hotels & Resorts.

Przejęcie WorldHotels zostało sfinalizowane w ubiegłym tygodniu. Wartości transakcji ani jej pozostałych warunków firmy nie ujawniły.

WorldHotels ma odegrać zasadniczą rolę we wzmocnieniu oferty Best Western w segmencie upper upscale i luxury. Marka zachowa odrębną osobowość, a jednocześnie skorzysta z platformy e-commerce, partnerów, programu lojalnościowego, wsparcia sprzedaży i marketingu, międzynarodowej sieci dystrybucji i skutecznego modelu generowania przychodów.

– Połączona siła naszych marek przygotowuje grunt pod przyszłość Best Western i WorldHotels. Poprzez renomowaną kadrę kierowniczą i obecność na każdym rynku Best Western wnosi nowe umiejętności, które niewątpliwie pomogą w rozwoju marki WorldHotels na najważniejszych rynkach - powiedział Geoff Andrew, prezes WorldHotels.

Od kilku lat marka Best Western przechodzi transformację. Najnowsze przejęcie ma świadczyć o dążeniu tej firmy do rozwoju, modernizacji i nieustannego postępu i wzmocnić pozycję firmy jako zaufanego lidera w międzynarodowej branży hotelarskiej.

– W nadchodzących miesiącach skupimy się na wykorzystaniu potencjału marki WorldHotels poprzez udoskonalenie strumienia przychodów do jej hoteli przy zachowaniu odrębnej tożsamości. Jesteśmy przekonani, że nasza platforma i model generowania przychodów przyniesie korzyści marce WorldHotels i zachęci wiele innych znakomitych hoteli ceniących niezależność do przyłączenia się do nas. Niezmiernie cieszymy się, że w dalszym ciągu obowiązki prezesa WorldHotels będzie pełnił Geoff Andrew – podsumował Kong.

Best Western Hotels & Resorts z siedzibą w Phoenix (Arizona) jest prywatną marką hotelarską z globalną siecią 4200 hoteli w ponad 100 miejscach na całym świecie. Hotele sieci Best Western działają pod 13 markami, m.in. : Best Western, Best Western Plus, Best Western Premier.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Best Western Hotels&Resorts przejmuje sieć WorldHotels

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl