„Bez tajemnic” - pierwszy polski serial HBO zadebiutuje 17 października

Pierwszy polski serial wyprodukowany przez stację HBO - „Bez tajemnic” - pojawi się na antenie kanału 17 października. W rolę głównego bohatera w produkcji wcieli się Jerzy Radziwiłowicz.

tp
tp
Udostępnij artykuł:

Serial jest adaptacją amerykańskiego „In Treatment” z Gabrielem Byrne w roli głównej. Z kolei ten został przygotowany w oparciu o izraelski „Be’Tipul”. Za oceanem produkcją również zajęło się HBO. Serial był tam wielokrotnie nominowany i nagradzany Złotymi Globami i Nagrodą Emmy. Główną postacią w „Bez tajemnic” jest uznany psychoterapeuta (Jerzy Radziwiłowicz), który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów. Wszyscy oni doświadczają problemów, z którymi nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Psychoterapeuta, który sam również zmaga się z trudnościami w życiu osobistym i zawodowym, próbuje pomóc w uświadomieniu źródeł ich problemów i dojściu do równowagi emocjonalnej.

grafika

- „Bez tajemnic” to serial o dylematach, problemach, wyborach i kłopotach życiowych, jak również o możliwości lub niemożliwości ich zrealizowania - mówi o produkcji odtwórca głównej roli, Jerzy Radziwiłowicz. - Jest to serial o tym, że być człowiekiem to jest rzecz skomplikowana i odpowiedzialna - dodaje Krystyna Janda, występująca jako jego superwizor.

Obok Jerzego Radziwiłowicza i Krystyny Jandy w serialu występują: Ilona Ostrowska, Małgorzata Bela, Marcin Dorociński, Łukasz Simlat, Anna Radwan i debiutująca Aleksandra Kusio. Głównym scenarzystą jest Przemysław Nowakowski, a autorem zdjęć - Michał Englert. Za produkcję wykonawczą odpowiadała firma Telemark.

grafika

„Bez tajemnic” zadebiutuje na antenie HBO 17 października o godz. 20.10. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o tej samej, stałej porze.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy właściciel "Rzeczpospolitej" odchudza spółkę zależną. W zarządzie tylko prezes

Nowy właściciel "Rzeczpospolitej" odchudza spółkę zależną. W zarządzie tylko prezes

Ma być bezpieczniej w polskiej cyberprzestrzeni. Prezydent podpisał ustawę

Ma być bezpieczniej w polskiej cyberprzestrzeni. Prezydent podpisał ustawę

Relacjonowała igrzyska pod wpływem alkoholu. Reporterka przeprasza

Relacjonowała igrzyska pod wpływem alkoholu. Reporterka przeprasza

Dodatkowa transmisja NBA w TVP. Możliwy debiut Polaka

Dodatkowa transmisja NBA w TVP. Możliwy debiut Polaka

Widzowie czekali na polskie bajki
Materiał reklamowy

Widzowie czekali na polskie bajki

Ruszył konkurs "Melchiory 2026". To nagroda Polskiego Radia

Ruszył konkurs "Melchiory 2026". To nagroda Polskiego Radia