SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bezpieczne auto w Idei

Nowa usługa "Bezpieczne auto", oferowana przez sieć Idea, umożliwia zdalne kontrolowanie samochodu, również w sytuacjach, gdy znajduje się poza zasięgiem wzroku. Informuje o każdym nielegalnym wtargnięciu do pojazdu. A w przypadku kradzieży...umożliwia podsłuchiwanie złodzieja i ułatwia odzyskanie auta.

Usługa działa na zasadzie komunikacji z terminalem, wyposażonym w kartę SIM i zamontowanym w samochodzie. Wykupując specjalny abonament w sieci Idea oraz Komunikator, czyli urządzenie prowadzące komunikację z Twoim pojazdem, możesz otrzymywać informacje o samochodzie w dowolnej chwili, a w razie niebezpieczeństwa odpowiednio zareagować, także na odległość.

Działanie Komunikatora polega na stałym badaniu stanu objętych nadzorem elementów np.: auto-alarmu, drzwi pojazdu, zapłonu lub systemu grzewczego oraz informowaniu uprawnionych osób o każdej zmianie.

Właściciel samochodu lub osoba upoważniona kontaktuje się z systemem SMS-ami wysyłanymi ze swojego telefonu komórkowego, w ten sam sposób odbiera informacje. Istnieje także możliwość jednokierunkowego przekazu głosowego - dźwięki z kabiny mogą być przekazywane na wcześniej określony numer telefonu.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bezpieczne auto w Idei

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl