SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bezpieczne Dziecko w Samochodzie z RMF FM

1 czerwca Radio RMF FM przygotowało specjalną akcję dla dzieci i rodziców 'Bezpieczne Dziecko w Samochodzie'.

Z pomocą Kuratorium Oświaty wybrano największe przedszkola w takich miastach jak: Warszawa, Łódź, Lublin, Wrocław, Białystok oraz Rzeszów, w których RMF będzie rozdawał rodzicom specjalne kupony.

Kupony będą upoważniały do udziału w losowaniu nagród w postaci fotelików samochodowych. By stać się posiadaczem fotelika wystarczy wrzucić kupon do specjalnej urny w namiocie RMF. O godz. 16 rozpocznie się losowanie. Wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno pytanie i fotelik trafia w ręce rodzica.

Dla najmłodszych słuchaczy RMF FM przygotował konkursy, w których do wygrania zabawki Chicco, gadżety Marsjanki i RMF FM. Przez cały dzień w przedszkolach RMF FM będzie uczył dzieci bezpiecznego zachowania na drodze, a w szczególności podczas wakacji.

Na specjalnych tablicach przedstawiciele Policji zorganizują pokazy dot. bezpiecznego zachowania dzieci na ulicy, na wakacjach, w domu itd.

Główny cel akcji ma charakter pro społeczny i jest zorganizowana przy współpracy z Policją oraz firmą Chicco. Podstawowym założeniem jest zwrócenie uwagi rodziców na konieczność przewożenia małych dzieci w fotelikach – zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Bezpieczeństwo najmłodszych jest priorytetem dla rodziców, dla RMF FM i dla Policji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bezpieczne Dziecko w Samochodzie z RMF FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl