SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bezpłatny tygodnik 'Teraz Toruń' ze śpiewnikiem i płytą z kolędami

Do części nakładu czwartkowego wydania bezpłatnego tygodnika „Teraz Toruń” (Media Regionalne) dołączony zostanie śpiewnik z 11 kolędami i płyta CD z podkładami do nich.

Bezpłatny tygodnik 'Teraz Toruń' ze śpiewnikiem i płytą z kolędami

Wydanie gazety ukaże się w nakładzie 35 tys. egz., ale nakład wersji z dodatkami wyniesie 5 tys. egz. i będzie ona dystrybuowana w czwartek rano przez kolporterów do samochodów na głównych skrzyżowaniach w Toruniu.

- Sens ekonomiczny dodatków, to przede wszystkim sens promocyjny – podkreśla Kamil Sakałus, redaktor naczelny „Teraz Toruń”. Ponadto w związku z ich wydaniem powstała specjalna oferta handlowa – reklamodawcy mogli zamieścić swoje życzenia i reklamy w śpiewniku oraz loga na płycie.

W przeszłości do tygodnika „Teraz Toruń” dołączano m.in. płyty z ćwiczeniami sportowymi i zasadami bezpiecznej jazdy czy rogaliki (rozdawali je kolporterzy).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bezpłatny tygodnik 'Teraz Toruń' ze śpiewnikiem i płytą z kolędami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl