SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Biedronka wydała w pierwszym tygodniu 55 tys. maskotek z Gangu Bystrzaków

Sieć sklepów Biedronka, należąca do Jeronimo Martins Polska w ciągu tygodnia wydała swoim klientom ponad 55 tys. maskotek i książek z Gangu Bystrzaków. Do tej pory klienci najchętniej wybierają symbolizującego „bliskość” Psa Dżi-Pi-Esa, rekomendującego robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd.

fot.mat.pras.Article

Biedronka zaczęła wydawać maskotki z Gangu Bystrzaków tydzień temu. Jak informuje sieć, w tym okresie klienci odebrali ponad 55 tys. maskotek i książek dostępnych w ramach akcji.

Do tej pory klienci najchętniej wybierają symbolizującego „bliskość” Psa Dżi-Pi-Esa, rekomendującego robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się książka towarzysząca akcji, której już ponad 35 tysięcy egzemplarzy trafiło do klientów sieci Biedronka (książkę można zdobyć już po uzbieraniu 15 naklejek).

Dodatkowe naklejki w tym tygodniu

W tym tygodniu za zrobione zakupy nie tylko będzie można zgromadzić dodatkowe naklejki, ale też zyskać voucher o wartości 15 zł do wydania w trakcie kolejnych zakupów. Wystarczy zrobić zakupy za min. 99 zł, aby odebrać voucher i dwie, dodatkowe naklejki przybliżające do odbioru Bystrzaków.

W tym tygodniu największe oszczędności przyniesie zakup m.in. pieluszek Dada w cenie 26,99 zł przy zakupie 2 sztuk i koncentratu do płukania tkanin Silan 1,5 l w cenie 8,99 zł przy zakupie 2 sztuk. W przypadku obu tych produktów oszczędność wyniesie 12 zł od ceny regularnej.

Do 19 listopada obowiązują też specjalne mechanizmy promocyjne dla posiadaczy aplikacji i karty Moja Biedronka. Za każde wydane 99 zł z kartą MB klienci otrzymają 1 dodatkową naklejkę. Natomiast jeśli w ciągu jednego tygodnia od poniedziałku do soboty zrobią zakupy w co najmniej 3 różne dni, otrzymają dwie dodatkowe naklejki.

Bystrzaki i misja oszczędzanie

W ramach akcji Gang Bystrzaków oszczędzać można na dwa sposoby. W pierwszym poprzez skorzystanie ze specjalnych ofert w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania, które zmieniają się co tydzień lub w drugim – odkładając część wydanych pieniędzy w ramach Wirtualnego Portfela. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków, a wysokość zaoszczędzonej kwoty na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl - po uprzednim zarejestrowaniu karty.  

W ramach tegorocznej akcji za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę – te można zbierać do 19 listopada. Naklejki umożliwiają odbiór za darmo maskotki jednego z członków Gangu Bystrzaków. Aby odebrać Bystrzaka, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. To jedyny sposób, aby stać się właścicielem maskotki, ponieważ w tym roku nie są one dostępne w sprzedaży.
Odbiór Bystrzaków i książki będzie możliwy do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo z okazji Dnia niemarnowania żywności Bystrzaki zaangażowały się w misję specjalną pod hasłem „Bystrzaki nie marnują, żywość ratują”. W ramach akcji członkowie gangu radzą, jak odpowiednio przechowywać żywność, kupować tylko to, czego potrzebujemy i gotować bez marnowania żywności. W tym celu, we współpracy ze zwyciężczynią 9 edycji Masterchef Olą Juszkiewicz, trenerką kulinarną Iną Rybarczyk oraz partnerami: Bankami Żywności, Caritas, Rotary oraz Stowarzyszeniem Pomocy Bliźniemu Mar Kot został przygotowany e-book kulinarny „Czas na niemarnowanie żywności” zawierający 22 przepisy ze wskazówkami, jak w pełni wykorzystywać produkty. E-book został podzielony na 5 minirozdziałów, zgodnie z kategorią składników, które wykorzystywane są w potrawach: do ostatniego ziarnka, do ostatniej łyżki, do ostatniego grama, do ostatniego plasterka, do ostatniej sztuki.

Dołącz do dyskusji: Biedronka wydała w pierwszym tygodniu 55 tys. maskotek z Gangu Bystrzaków

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość.
Mnie się podoba ten zielony pluszak z reklam. Szkoda że jego nie ma.
odpowiedź