SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jakie gwiazdy „Biesiady serialowo-filmowej” TVP2?

W piątek, 1 września telewizyjna Dwójka wyemituje koncert „Biesiada serialowo-filmowa”. Widowisko zainauguruje drugą serię „Polskich biesiad”, które będą pokazywane jesienią w nowej odsłonie.

„Biesiada serialowo-filmowa”; fot. Waldemar Kompała Article

Podczas wydarzenia wystąpią m.in.: Halina Mlynkowa, Anna Jurksztowicz, Olga Szomańska, Janek Traczyk, Tadeusz Seibert, Tomek Szczepanik i grupa Pectus. Ścieżką dźwiękową poprowadzi widzów Kukla Band pod dyrekcją Zygmunta Kukli. Artyści zaprezentują muzykę znaną z polskich filmów, seriali i bajek.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W rolach gospodarzy pojawią się: Izabella Krzan, Olga Szomańska i Tomasz Szczepanik z grupy Pectus.

„Biesiada serialowo-filmowa” została nagrana w Pałacu i Folwarku w Łochowie nad rzekę Liwiec. Jest to pierwszy koncert, który odbywa się w ramach drugiej odsłony „Polskich biesiad”. Za jego reżyserię odpowiada Beata Szymańska-Masny.

Emisja w piątek w TVP2

Widowisko „Biesiada serialowo-filmowa” będzie można obejrzeć w Dwójce w piątek, 1 września 2023 roku o godz. 20.50.

„Polskie biesiady” względem pokazywanej latem br. pierwszej odsłony zmienią pasmo emisji (dotychczas koncerty emitowano w sobotnim prime-time).

„Polskie biesiady” hitem letniej ramówki TVP2

Pierwszą odsłonę „Polskich biesiad” w telewizyjnej Dwójce oglądać można było w soboty o godz. 20.00 (pierwsza część, druga pokazywana była o około 20.35-20.55), począwszy od 17 czerwca 2023 roku. Średnia widownia muzycznego widowiska do 27 sierpnia (do tego czasu odbyło się dziewięć „Biesiad”) wyniosła 1,30 mln osób. Przełożyło się to na 11,77 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 4,13 proc. w grupie 16-49 oraz 5,53 proc. w grupie 16-59.

Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 7,02 proc.

Dołącz do dyskusji: Jakie gwiazdy „Biesiady serialowo-filmowej” TVP2?

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan Dzban
Gdzie jest Węgiel. Prezes kudłaty jak Piątek z Pankracym i ściemnia ogórkiem. Wypìerdol telewizor przez okno.
0 0
odpowiedź
User
Nina
Dobór prowadzących koncert nie był do końca trafiony.Pani Olga i muzyk z zespołu Pectus fajnie prowadzili.Trzecia osoba-pomyłka.Zero wkładu i zaangażowania.
7 4
odpowiedź