SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szesnastu uczestników w „Big Brother 2”. Program rusza 13 września

W programie „Big Brothera 2” wystąpi szesnastu uczestników. Ostatni z nich zostanie wybrany przez widzów spośród trzech kandydatów, którzy właśnie zostali ogłoszeni.

Druga edycja „Big Brothera” na antenie telewizyjnej Siódemki rozpocznie się w piątek, 13 września o godz. 20.00. Tego dnia do Domu Wielkiego Brata wprowadzi się 16 uczestników.

Piętnastu uczestników zostało już wybranych przez telewizję TVN, ostatni zostanie wyłoniony spośród trzech kandydatów, którzy zostali zaprezentowani w sobotę w „Dzień dobry TVN”.

O wejście do 2. edycji „Big Brothera” wśród widzów walczą: Martyna Lewandowska (21 lat; Żory; studentka kosmetologii), Seweryn Sroka (36 lat; Gdynia; fizjoterapeuta i trener personalny) oraz Wiktoria Józefiok (19 lat; Ruda Śląska; maturzystka). Już wystartowało głosowanie SMS-owe, które potrwa do piątkowego startu reality-show (do Domu Wielkiego Brata wprowadzi się osoba z największą liczbą głosów).

Aby zagłosować należy wysłać SMS-a na numer 7322 - głos na Martynę to SMS o treści „1”, na Seweryna - „2”, a na Wiktorię - „3”. Głosować można także na stronie internetowej www.bigbrother.pl. Natomiast portal player.pl uruchomił możliwość głosowania online poprzez dedykowaną stronę internetową decyduj.online.

Podobny zabieg miał miejsce przy wiosennej edycji „Big Brothera”. Wówczas widzowie mogli wybierać pomiędzy dwiema osobami: Agnieszką Raczyńską, a Maciejem Borowiczem. Ostatecznie w Domu Wielkiego Brata zamieszkał Borowicz, który z minimalną przewagą głosów wygrał z Raczyńską.

- Chcielibyśmy, aby widzowie od samego początku byli zaangażowani w program i wchodzili w interakcję. To jedna z najważniejszych kwestii przy produkcji naszego reality-show. Dlatego ponownie dajemy możliwość wyboru jednego uczestnika, jeszcze przed startem programu. Zabieg ten sprawdził się podczas pierwszej edycji, dlatego zdecydowaliśmy się nie zmieniać tej formuły - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN7 i TVN Fabuła.

Telewizja TVN na razie nie udziela żadnych informacji na temat nowych uczestników jesiennej edycji „Big Brothera”. Wiadomo jednak, że oprócz szesnastki mieszkańców, którzy w Domu Wielkiego Brata pojawią się 13 września, będą dołączać kolejne osoby. Na chwilę obecną Telewizja TVN ma wyłonionych kilkunastu kandydatów gotowych do wejścia do programu. Ilu z nich ostatecznie weźmie udział w projekcie będzie zależeć od bieżącej sytuacji w Domu Wielkiego Brata.

„Big Brother” codziennie w TVN7

Życie uczestników „Big Brothera” widzowie Siódemki będą śledzić w „Big Brotherze”, od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele o godz. 20.00. Będzie to główny odcinek programu, który potrwa jedną godzinę. Później - po godz. 23.00 - stacja pokaże „Big Brother Nocą” (od poniedziałku do czwartku).

W dni powszednie TVN7 szykuje trzy krótkie łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata: „Big Brother - Pobudka” (godz. 9.50), „Big Brother - Popołudnie” (godz. 14.25) oraz „Big Brother - Podwieczorek” (godz. 17.30). W piątki o godz. 20.00 TVN7 będzie emitować show na żywo „Big Brother Arena”. Tuż po nim widzowie zobaczą trwający pół godziny „Big Brother +”.

Gościem specjalnym pierwszego odcinka „Areny” będzie Edyta Górniak.

Oprócz TVN7 i player.pl, „Big Brother” trafi też na antenę główną TVN: na niedzielę o 17.00 stacja szykuje godzinny program „Big Brother Tydzień”, w którym podsumowane zostaną najważniejsze wydarzenia tygodnia. Będzie to przegląd wydarzeń ze wszystkich odcinków emitowanych w TVN7 w danym tygodniu.

Gospodarzami drugiego sezonu „Big Brothera” ponownie będą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Do tego grona dołączy Gabi Drzewiecka, która zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak (zrezygnowała ona z prowadzenia reality-show po tym jak w tragicznych okolicznościach zginał jej mąż Piotr).

Drzewiecka poprowadzi piątkową „Arenę” (wiosną gospodarzem tych wydań „Big Brothera” była Agnieszka Woźniak-Starak wraz z Bartoszem Jędrzejakiem). Z kolei cała trójka rotacyjnie będzie prowadzić „Big Brother +” (poszczególne odcinki tego cyklu również będą miały jednego gospodarza - „Big Brother +” wiosną prowadził głównie Filip Chajzer, a Małgorzata Ohme występowała w roli ekspertki).

Do jesiennej edycji „Big Brothera” do 12 sierpnia zgłosiło się 28 tys. osób, które są zainteresowane zamieszkaniem w domu naszpikowanym kamerami. Jest to wynik niemal dwukrotnie wyższy niż w okresie trwania castingów przy wiosennej edycji - wówczas do programu zgłosiło się łącznie 15 tys. osób.

„Big Brother” hitem Siódemki

Reaktywowany po kilkunastu latach przerwy „Big Brother” na antenie TVN7 zadebiutował w niedzielę, 17 marca o godz. 20.00. W tym paśmie codziennie do 16 czerwca stacja emitowała główne odcinki programu (sobotnie wydania to tzw. „Raport” - emisja do 13 kwietnia, a niedzielne - „Arena”). Średnia widownia wszystkich odcinków wiosennego sezonu reality-show wyniosła 758 tys. osób, co przełożyło się na 5,28 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 8,85 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 6,96 proc. w grupie 16-59.

Zdecydowanie najwięcej widzów zgromadził nadany na żywo pierwszy odcinek, w którym widzowie poznali mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Śledziło go 2,23 mln widzów. Finał zgromadził 1,14 mln osób.

Dołącz do dyskusji: Szesnastu uczestników w „Big Brother 2”. Program rusza 13 września

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
2019
13 września to piątek, nie wtorek.
0 0
odpowiedź
User
2019
13 września to piątek, nie wtorek.
0 0
odpowiedź
User
oboszzz
Festiwal żenuy
38 7
odpowiedź