SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

T-Mobile udostępni stream z koncertu Gorillaz na żywo w technologii 360°

W czerwcu br. zespół Gorillaz w ramach serii "T-Mobile Electronic Beats prezentuje Gorillaz ‘Humanz’ Live" wystąpi w czterech europejskich miastach, w tym w Warszawie i Katowicach.

Article

20 czerwca 2017 r. w klubie Palladium w Kolonii, T-Mobile i Gorillaz zaprezentują premierowy występ zespołu na żywo zrealizowany w technologii 360°. Będzie to jedno z czterech wydarzeń pt. "T-Mobile Electronic Beats prezentuje Gorillaz 'Humanz' Live", promujących nowy krążek zespołu przed jego jesienną trasą po Europie i Ameryce Północnej.

Seria występów jest podsumowaniem współpracy pomiędzy Deutsche Telekom, właścicielem marki T-Mobile, i wirtualnym zespołem. Przez ostatnie tygodnie fani mogą podglądać świat Gorillaz za pośrednictwem darmowej aplikacji The Lenz działającej w technologii AR (rozszerzonej rzeczywistości), dostępnej w Europie na platformy Android oraz iOS. Operator umożliwił także przeprowadzenie konferencji prowadzonej na żywo z wirtualnymi postaciami z zespołu -2D oraz Murdoc’kiem.

Serię "T-Mobile Electronic Beats prezentuje Gorillaz 'Humanz' Live" zapoczątkuje występ zespołu w Warszawie, 14 czerwca 2017 r. Kolejne będą miały miejsce 16 czerwca w Budapeszcie oraz 18 czerwca w Katowicach. Finałowym elementem serii będzie wspomniany koncert w Kolonii 20 czerwca, udostępniany w formie streamingu 360°.

Bilety na wydarzenia w Polsce będą dostępne wyłącznie poprzez stronę electronicbeats.pl, za pośrednictwem systemu transakcyjnego Going. 15 maja o godz. 12.00 ruszy predystrybucja biletów wyłącznie dla klientów T-Mobile, którzy korzystać będą z dodatkowej puli. Regularna dystrybucja biletów dla wszystkich będzie realizowana w dwóch etapach, do wyczerpania dostępnej puli: 17 maja od godz. 12.00 oraz 25 maja od godz. 12.00.

Każdy zainteresowany uczestnictwem w wydarzeniu będzie musiał wysłać bezpłatny SMS o treści GORILLAZ na numer 80557. W odpowiedzi otrzyma kod, który następnie będzie musiał wpisać w serwisie transakcyjnym. Każdy będzie miał możliwość nabycia maksymalnie dwóch biletów. Przy zamówieniu zostanie pobrana opłata transakcyjna dla serwisu Going, wynosząca 1,23 zł brutto/szt. Będzie to jednocześnie całkowity koszt biletu. Bilety są imienne.

Szczegółowy regulamin dystrybucji zostanie udostępniony 15 maja na electronicbeats.pl oraz na stronie goingapp.pl.

Ponadto będzie można także zdobyć bilety na wydarzenie w Kolonii, rejestrując się na www.electronicbeats.net i biorąc w ten sposób udział w loterii organizowanej centralnie przez Deutsche Telekom. Pierwsza pula loterii startuje w poniedziałek 15 maja o godz. 18:00 (CET).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile udostępni stream z koncertu Gorillaz na żywo w technologii 360°

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl