SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

BlackBerry w sieci Plus

10 sierpnia br. Polkomtel SA, operator sieci Plus i Sami Swoi, wprowadził do swojej oferty usługę stałej synchronizacji poczty elektronicznej z wykorzystaniem technologii BlackBerry w wersji BlackBerry Internet Service.

Dzięki tej technologii użytkownik ma dostęp do swojej poczty elektronicznej na ekranie terminala w trybie push, czyli natychmiast po przyjściu wiadomości na serwer pocztowy - podano  w komunikacie prasowym.

Usługa iPlus email BlackBerry umożliwia odbieranie i wysyłanie e-maili oraz przeglądanie załączników w najpopularniejszych formatach, takich jak JPEG, BMP, TIFF, Microsoft® Word, Excel,  PowerPoint® i Adobe® PDF bezpośrednio z terminala przenośnego, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez konieczności korzystania z komputera. Dzięki usłudze iPlus email BlackBerry możliwa jest jednoczesna synchronizacja poczty nawet z 10 różnych kont poczty elektronicznej, zarówno prywatnych, jak i firmowych.

Jest to rozwiązanie kierowane do osób, które często wysyłają i odbierają wiadomości e-mail. Dzięki technologii BlackBerry i dostępnym terminalom użytkownik uzyskuje dostęp do zaktualizowanych wiadomości, przychodzących i wychodzących e-maili w czasie rzeczywistym, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje: w pociągu,  parku, na ulicy, nad jeziorem. Sama operacja ściągania poczty elektronicznej na terminal jest dla użytkownika niewidoczna, ponieważ proces odbywa się w sposób automatyczny. Analogicznie jak  wiadomość SMS, wiadomość e-mail przychodzi bezpośrednio na terminal dzięki trybowi push.

Jako jeden z produktów rodziny iPlus, oferta iPlus email BlackBerry umożliwia także nieograniczony dostęp do Internetu. Terminale, na których dostępna jest usługa iPlus e-mail, mają wbudowaną przeglądarkę internetową, która wyświetla strony specjalnie dopasowane do wyświetlacza telefonu.

W odróżnieniu od wprowadzonej w lutym br. usługi iPlus office, oferta iPlus email jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, ponieważ nie wymaga dużych inwestycji i instalacji urządzeń serwerowych. Użytkownicy mogą sprawdzać dowolne konto pocztowe dostępne w Internecie. Warunkiem korzystania z iPlus email jest posiadanie odpowiedniego terminala oraz aktywacja usługi w punkcie sprzedaży sieci Plus lub w Dziale Obsługi Klienta.

Opłata miesięczna za korzystanie z usługi wynosi 49 zł (59,78 zł VAT) i obejmuje nieograniczoną możliwość odbierania i wysyłania wiadomości pocztowych. Opłata ta dotyczy korzystania z usługi na terenie kraju, z wykorzystaniem infrastruktury sieci Plus. Opłata nie uwzględnia połączeń dokonywanych za granicą, gdzie obowiązują specjalne stawki roamingowe. Nie uwzględnia też transmisji w APN-ach publicznych i korporacyjnych, innych niż APN blackberry.net (z ang. Access Point Name).

Obecnie w ofercie iPlus email BlackBerry proponujemy terminal BlackBerry 7290 wyposażony w pełną klawiaturę typu QWERTY. Cena aparatu, już od 1 zł (1,22 zł z VAT), uzależniona jest od wybranej przez klienta taryfy. Usługa jest dostępna w połączeniu z taryfami głosowymi dla klientów indywidualnych (taryfy Godziny, iPlus) lub dla firm (taryfy Biznesklasa, iPlus Biznes).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: BlackBerry w sieci Plus

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl