SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rekordowa pula i wartość nagród do wygrania w Blikommmanii. W reklamie Tomasz Kot

Blik wystartował z nową kampanią promującą czwartą już edycję Blikomanii - loterii Polskiego Standardu Płatności. Jej bohaterem jest Tomasz Kot.

W loterii jak co roku może wziąć każdy, kto płaci Blikiem. Do wygrania jest aż 9 rocznych pensji  o wartości 84 tys. zł każda. Dla zwycięzców to dodatkowe 7 tys. zł miesięcznie wprost na ich konto.

Co więcej, w ramach Blikomanii codziennie przyznawane są czeki Blik o wartości 100 zł. Dodatkowo, jeśli wygrana transakcja zostanie wykonana zbliżeniowo Blikiem lub użytkownik zrealizuje ją na platformie Allegro - wówczas ma on szansę otrzymać podwójną nagrodę – czek na 200 zł. Łączna pula nagród w tegorocznej Blikomanii to ponad 2,6 mln zł.

Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się na stronie blikomania.pl, zrealizować transakcję weryfikacyjną w kwocie symbolicznej złotówki, która weźmie udział w losowaniu. Wszystkie pieniądze z rejestracji trafią na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci na realizację programów edukacyjnych m.in. cyberbezpieczeństwa, skierowanych do dzieci. Codzienne transakcje Blikiem zwiększają szansę na wygraną.

Tomasz Kot w reklamie Blikomanii

Tegoroczna kampania promująca loterię znacznie różni się od poprzednich. Słowem klucz, który towarzyszy Blikomanii, jest spokój. Twórcy kampanii przekonują, że przy niewielkim wysiłku i odrobinie szczęścia, można zagwarantować sobie i swoim bliskim komfort finansowy nawet przez rok, wystarczy płacić Blikiem i wygrać nagrodę.

Startowi Blikomanii towarzyszy szeroka kampania reklamowa realizowana m.in. w telewizji, internecie – mediach społecznościowych, radiu i kinie. Loterię wspierać będą również banki, które udostępniają Blika w swoich aplikacjach mobilnych.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Change Serviceplan, która współpracuje z Blikiem. Media zaplanował i zakupił Spark Foundry.

W pierwszym kwartale 2022 roku użytkownicy zrealizowali 247 mln transakcji Blikiem. To aż o 62 proc. więcej niż rok wcześniej. Dostępny jest także dla wszystkich klientów bankowości mobilnej w Polsce - to 21,6 mln aktywnych aplikacji. Płatność nim oferuje 18 banków, a korzysta z niego ponad 10,5 mln użytkowników.

Dołącz do dyskusji: Rekordowa pula i wartość nagród do wygrania w Blikommmanii. W reklamie Tomasz Kot

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aja
Z ciekawości nie szukania afery ale zapytam ktoś kogoś zna lub słyszał że wygrał czy podobnie jak w loterii szczepionkowej ?
odpowiedź