SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

„Bliżej” - nowy program Jana Pospieszalskiego w TVP

Wczoraj zarząd TVP podjął ostateczną decyzję o podpisaniu z Janem Pospieszalskim umowy na nowy program w TVP Info - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

„Bliżej” - nowy program Jana Pospieszalskiego w TVP

Premierowy odcinek nowego programu Jana Pospieszalskiego, roboczo zatytułowanego „Bliżej”, ma pojawić się na antenie TVP Info 10 listopada br. o godzinie 22.30 i potrwa 40 minut. Umowa, do której podpisania został upoważniony przez zarząd TVP Jan Szul, szef TVP Info, przewiduje emisję nowego programu Pospieszalskiego do wakacyjnej ramówki w 2012 roku. Ma to być łącznie 31 odcinków.

W tej chwili w dni powszednie o godzinie 22.30 na antenie TVP Info emitowany jest program „Info Dziennik - Gość” (trwa on 15 minut). Rozmowy w tym programie prowadzą na zmianę publicyści: Jacek Żakowski, Rafał Ziemkiewicz, Michał Karnowski, Robert Walenciak i Zuzanna Dąbrowska. W dniu, w którym ma być emitowany nowy program Pospieszalskiego, do tej pory swoje rozmowy prowadził inny prawicowy publicysta, Michał Karnowski.

Jan Pospieszalski powiedział w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że jeśli jego nowy program miałby spowodować usunięcie z ramówki rozmów, które w ramach programu „Info Dziennik - Gość” prowadzi Michał Karnowski, nie zgodzi się na to. Dziennikarz wyraził nadzieję, że uda mu się porozumieć w tej kwestii z zarządem TVP.

Pospieszalski powiedział nam także, że jego marzeniem było, aby w jego nowym programie znalazło się więcej materiałów reportażowych – blisko ludzi, które byłyby częściowym odejściem od formuły salonu. Oprócz emisji reportaży, w programie mają znaleźć się także rozmowy z zaproszonymi gośćmi i publicznością.

Więcej na temat nowego programu Jana Pospieszalskiego w specjalnym wywiadzie, którego dziennikarz nam udzielił. Zapraszamy do lektury już w piątek.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Bliżej” - nowy program Jana Pospieszalskiego w TVP

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marek
Moim zdaniem jego programy SZKODZĄ POLSCE.
0 0
odpowiedź
User
gh
Kato-talib znowu będzie mącił w TV? Kasuję TVP Info

TFU!!!
0 0
odpowiedź
User
emeryt
Przestaję płacić abonament !
0 0
odpowiedź
User
cyberpunk
1. Szkodzą gdyż?
2. Mącił w jaki sposób? Nie zgadzając się z jedyną obowiązującą linią?
3. Emeryci są zwolnieni z abonamentu :-)
0 0
odpowiedź
User
modrzew
Kontynuacja programu ponizej dna a potem dziwicie sié ze spada ogladalnosc TYP.
0 0
odpowiedź
User
lux
nareszcie nie będę musiał oglądać TVN
0 0
odpowiedź
User
dyro
Gangsterskie zachowanie władz TVP. Po miesiącach nacisków opinii publicznej przywracają Pospieszalskiego - lkwidując Karnowskiego! Czyli de facto bez zmian. 99% programów nadal będzie prowadzonych przez czerwonych dziennikarzy. Propaganda nie ucierpi.
0 0
odpowiedź
User
MistrzCiętejRiposty
Bliżej - dna chciałoby się powiedzieć. A jednak Jasio Świszczypała wepchnął się do publicznej, co prawda do kanału PSL24 anie na główną antenę, ale i tak uważam to za SKANDAL!
Od publicznych mediów oczekuję obiektywizmu i bezstronności, Od uprawiania propagandy to są różne inne mendia (bo mediami wstyd je nazywać).
Jaki program - taka zapłata (czyt.abonament). Jasne, panie Braun?!!
0 0
odpowiedź
User
prymaaprylis?
czy to jakiś żart? facet o tak jednoznacznych i archaicznych poglądach nie ma prawa występować w tv publicznej. Tv publiczna to dobro wspólne a nie tuba moherów i osób na poziomie elektoratu pis... nocuje.net
0 0
odpowiedź
User
MAd
Szkodzą przede wszystkim polskiemu dziennikarstwu. Nie obiektywne, niegrzeczne, wręcz chamskie przerywanie gościom, oczywiście tylko jednym gościom. Powinien zapraszać tylko księży i z nimi sobie rozprawiać bez końca.
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing
przesuń do góry