SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Blogportal GREEN CANOE w kampanii wizerunkowej Parkiet Hajnówka

Parkiet Hajnówka stawia na współpracę z influencerami  oraz obecność w social media, aby umocnić swoją pozycję na rynku w grupie konsumentów w wieku 25-34. Jeden z czołowych producentów tradycyjnych podłóg drewnianych w kraju pierwszy raz tak wyraźnie akcentuje swoją obecność w Internecie. Kluczowym elementem kampanii jest współpraca z Joanną Marciniak-Wróblewską z GREEN CANOE.

Joanna Marciniak-Wróblewska, fot. Julita Pająk Article

Jesteśmy szczęśliwi, że do kampanii reklamowej udało nam się zaangażować blogportal GREEN CANOE. Zasięgi wszystkich kanałów marki to poziom 150 tysięcy unikalnych widzów każdego miesiąca. Chcemy dotrzeć do osób ceniących produkty o wysokiej jakości i architektów. Będziemy obecni m.in. na ich Facebooku i koncie YouTube. - mówi Małgorzata Kostera, specjalista ds. marketingu Parkiet Hajnówka. Nasze działania w Internecie uzupełnią reklamy w Google, social mediach i publikacje w prasie. - dodaje.

Blogportal GREEN CANOE to jeden z pierwszych blogów lifestylowych w Polsce. Od lat  plasuje się w czołówce blogowych rankingów o wnętrzach. W ubiegłym roku na rynku pojawiła się w księgarniach książka Joanny Marciniak-Wróblewskiej. Od kilku tygodni działa także - stworzony przez nią - pierwszy w Polsce klub wysyłkowy z asortymentem domowym.
- Doceniam jakość, więc z Parkiet Hajnówka jest mi po drodze. Dbają o detale i ścisłą kontrolę źródeł pozyskiwania dębu i jesionu. Z przyjemnością odwiedziłam też okolice Białowieży - mówi Joanna Marciniak Wróblewska, twórczyni GREEN CANOE.


Alina i Walenty Wasiluk (właściciele Parkiet Hajnówka) i Joanna Marciniak-Wróblewska z GREEN CANOE

Kampania reklamowa Parkiet Hajnówka ruszyła w październiku. Reklamy skupiają się na wysokiej jakości polskiej deski podłogowej oraz konfiguratorze wnętrz dostępnym na stronie producenta www.parkiethajnowka.pl.

 

Akcja digitalowa będzie obecna na portalach internetowych, YouTube oraz w social mediach - Facebooku i Instagramie. Kampanię przygotowała agencja Gogler.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Blogportal GREEN CANOE w kampanii wizerunkowej Parkiet Hajnówka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl