SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Blue connect e-mail dostępny już w sieci Era

Polska Telefonia Cyfrowa, jako pierwszy operator w Polsce, wprowadza na rynek usługę blue connect e-mail wykorzystującą rozwiązanie BlackBerryTM.

Z usługi korzystać mogą nie tylko firmy, głównie małe i średnie, ale także wszyscy klienci sieci Era - posiadacze kont internetowych umieszczonych, na przykład, na publicznych portalach (Wirtualna Polska, Gazeta.pl, Onet, Interia) oraz użytkownicy poczty elektronicznej eranet. Rozwiązanie to nie wymaga serwera pocztowego, ani specjalistycznego oprogramowania - do jego uruchomienia wystarczy jeden z terminali: Nokia 9300, Nokia 9500, SonyEricsson P910i lub BlackBerry 7290, a odbieranie i wysyłanie wiadomości przy pomocy telefonu będzie tak łatwe, jak wysyłanie lub otrzymywanie SMS-a. Blue connect e-mail pozwala jednocześnie na obsługę 10 różnych kont e-mailowych.

BlackBerryTM na rynku polskim po raz pierwszy pojawiło się w lutym br. dzięki Polskiej Telefonii Cyfrowej i kanadyjskiej firmie Research In Motion Limited (RIM). Rozwiązanie to umożliwia swobodne korzystanie z poczty elektronicznej bez konieczności używania laptopa, czy komputera, przy zachowaniu wszystkich możliwości telefonu komórkowego. Pozwala również odczytywać dokumenty wysłane jako załączniki w formatach: MS Word, MS Excel, MS Power Point®, WordPerfect®, Adobe®PDF, pliki tekstowe i graficzne.

Rozwiązanie BlackBerryTM, wprowadzone przez RIM w 1999 roku, szybko zyskało uznanie użytkowników i stało się codziennym narzędziem pracy dla firm, instytucji rządowych oraz wszystkich organizacji, które potrzebują stałego i bezpiecznego dostępu do swoich zasobów korporacyjnych. Dziś z usługi tej korzysta ponad 3 000 000 użytkowników na całym świecie. Zastosowane najwyższe standardy zabezpieczeń uzyskały akceptację amerykańskiej administracji rządowej. Użytkownikami tej technologii mogą teraz być nie tylko agendy rządowe, największe globalne instytucje finansowe, czy międzynarodowe korporacje, ale także małe i średnie firmy oraz klienci indywidualni potrzebujący stałego dostępu do poczty elektronicznej - czytamy w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Blue connect e-mail dostępny już w sieci Era

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl