SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

bmp sprzeda udziały w Nokaut.pl za 5,4 mln zł

Fundusz bmp Media Investors, należący do notowanej na warszawskiej giełdzie niemieckiej spółki zarządzającej aktywami bmp AG, zawarł umowę sprzedaży 34,26% udziałów w Nokaut.pl, wynika z komunikatu bmp AG. Wartość umowy to 5,4 mln zł. Kupującym jest Investor LBO FIZ.
 

bmp sprzeda udziały w Nokaut.pl za 5,4 mln zł

"Uzgodniona cena sprzedaży wynosi 5,4 mln złotych. Warunki zawieszające dotyczą pozytywnego zakończenia due diligience, zawarcia umowy inwestycyjnej pomiędzy pozostałymi udziałowcami spółki Nokaut.pl i Investor LBO FIZ i zawarcia porozumienia dotyczącego rozwiązania dotychczasowej umowy udziałowej oraz od uzyskania koniecznych oświadczeń pozostałych wspólników w zakresie zrzeczenia się ich praw. Zawarcie transakcji planowane jest do 25.02.2010, z opcją przedłużenia tego terminu o 5 dni" - czytamy w komunikacie. W wyniku transakcji bmp sprzeda wszystkie swoje akcje w Nokaut.

Jeszcze w 2008 r. przedstawiciele bmp uznawali Nokaut.pl za jedną z najbardziej zaawansowanych transakcji ze swojego portfela inwestycyjnego i nie wykluczali wprowadzenia tej spółki na rynek główny GPW lub NewConnect.

Narastająco w I-III kw. 2009 roku spółka bmp miała 5,59 mln euro skonsolidowanej straty netto wobec 2,15 mln euro zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 0,21 mln euro wobec 3,73 mln euro.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: bmp sprzeda udziały w Nokaut.pl za 5,4 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl