SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

BNP Paribas promuje się jako "bank dobrych decyzji"

Bank BNP Paribas w najnowszej kampanii „Bank Dobrych Decyzji” pokazuje, na jak wiele rzeczy może mieć realny i pozytywny wpływ instytucja odpowiedzialna społecznie. Zachęca do bliższego przyjrzenia się i poznania instytucji finansowych, którym powierzamy nasze środki. 
 

Uzupełnieniem kampanii są nowości w ofercie banku. Pierwsza z nich, Karta tenisowa Visa, jest już dostępna dla nowych i obecnych klientów. To także nowa odsłona wizualna i hasło #BankDobrychDecyzji.

- Zaufanie to jeden z kluczowych atrybutów dla Klientów wybierających bank. Ludzie powierzając instytucji finansowej swoje oszczędności, bądź wiążąc się z nią 20-letnim kredytem chcą mieć poczucie, że wybrali najlepiej jak mogli. Bank BNP Paribas buduje to zaufanie na bardzo wielu płaszczyznach, a kampania Bank Dobrych Decyzji ma to podkreślić. Przedstawiamy się w niej nie tylko jako odpowiedzialna i profesjonalnie zarządzana organizacja, ale również jako podmiot, który podziela wartości ze swoimi Klientami – mówi Darek Maciołek, dyrektor zarządzający pionu komunikacji, marketingu i zaangażowania społecznego w Banku BNP Paribas.

W serii nowych reklam bank BNP Paribas stara się skłonić klientów do refleksji i zadania sobie przez nich o wiele ważniejszych i głębszych pytań. Np. czy bank może dać im wsparcie w tym, co rzeczywiście dla nich ważne? Czy może im pomóc w podejmowaniu codziennych życiowych decyzji?  

W spotach i pozostałych materiałach niosących przekaz kampanii poruszone zostaną kwestie dot. m.in. ułatwień w oddziałach dla osób z niepełnosprawnościami, wspierania stypendiami zdolnej młodzieży, promowania edukacji finansowej dzieci czy wieloletniego zaangażowania banku we wspieranie potrzebujących w ramach Szlachetnej Paczki.

 

- Platforma Bank Dobrych Decyzji dotyka zarówno ważnych aspektów biznesowych, takich jak rezygnacja z finansowania przemysłu węglowego, tytoniowego czy futrzarskiego, ale mówi przede wszystkim o naszym realnym wpływie na otaczającą rzeczywistość. Tym co dla klientów ważne w ich najbliższym otoczeniu. Choćby dzięki takim naszym programom, jak Misja Edukacja, już ponad 100 tys. dzieci poszerzyło swoją wiedzę o finansach. Pomogliśmy także ponad 1000 lokalnym organizacjom i fundacjom. Głęboko wierzymy, że rola biznesu nie ogranicza się do zwiększania zysków czy podnoszenia jakości usług. Jako część społeczeństwa, firmy powinny aktywnie przyczyniać się do tworzenia przyjaznego otoczenia i dawać innym dobry przykład – podsumowuje Darek Maciołek.

Spoty kampanii są emitowane w telewizji, na platformach VOD i na YouTube. Kampania będzie wzmocniona działaniami reklamowymi w serwisach zasięgowych oraz w social mediach. Za przygotowanie kampanii odpowiedzialna była agencja Publicis Worldwide Poland, a za planowanie i zakup mediów Havas Media Poland.

 

 

Dołącz do dyskusji: BNP Paribas promuje się jako "bank dobrych decyzji"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl