SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bogatsza oferta NetPress

Puls Biznesu oraz Media & Marketing Polska w cyfrowym formacie.

W cztery miesiące od oficjalnego startu, w ofercie NetPress, producenta i dystrybutora prasy w cyfrowym formacie Zinio, znajduje się już ponad 20 tytułów.
 
Pojawił się wśród nich m.in. pierwszy dziennik, a także kolejne z czasopism poświęconych reklamie i mediom.
 
Puls Biznesu jest drugą na świecie gazetą dostępną w formacie Zinio. -Dla naszego dziennika jest to dodatkowy kanał dystrybucji, tym ważniejszy, że lwia część nakładu "Pulsu Biznesu" sprzedawana jest w prenumeracie- mówi Paweł Kubisiak, redaktor naczelny serwisu www.pb.pl. Gazeta w formacie cyfrowym wysyłana jest do subskrybentów już o 6 rano. -Dzięki e-Wydaniu będziemy mogli błyskawicznie dotrzeć do czytelników, którym z różnych względów nie mogliśmy dotychczas na bieżąco dostarczać "Pulsu Biznesu"- dodaje Kubisiak. -Zdecydowaliśmy się na format Zinio, gdyż ta formuła jest dla czytelników zdecydowanie bardziej atrakcyjna od "tradycyjnego" pdf-a -. Zawartość dziennika można sprawdzić dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce, a wszystkie numery przechowywane są w cyfrowej bibliotece. Aby zapoznać się z próbnym, bezpłatnym wydaniem lub zamówić prenumeratę wystarczy wejść na serwis www.pb.pl.
 
Kolejnym, po miesięczniku Press, magazynem poświęconym mediom i reklamie, produkowanym i dystrybuowanym przez NetPress, jest Media & Marketing Polska. Pojedyncze numery zamówić można w kiosku www.netpress.pl, natomiast prenumeratę w serwisie internetowym wydawcy. Przed rozpoczęciem sprzedaży prenumeratorzy wersji papierowej mogli zapoznać się z darmową prenumeratą trzech numerów. Cyfrowe edycje zawierają wszystkie raporty, jakie oferowane są czytelnikom papierowej wersji, a prenumeratorzy otrzymują dodatkowo dostęp do internetowego archiwum.
 
NetPress od momentu rozpoczęcia działalności notuje coraz bardziej dynamiczny rozwój. Do końca 1. kwartału liczba polskich periodyków dostępnych w NetPress przekroczy 30. Tylko dzięki podpisanej w ubiegłym tygodniu umowie z Valkea Media, wkrótce w formacie Zinio ukażą się co najmniej 4 kolejne tytuły.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bogatsza oferta NetPress

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl