SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bogatsza oferta usługi Murator Finanse w nowym serwisie

Serwis www.muratorfinanse.pl nie jest już częścią portalu www.muratordom.pl, ale nowym, samodzielnym produktem. Portal został rozbudowany i przystosowany do zmian w ofercie Murator Finanse - działalności Muratora są polegającej na doradztwie finansowym i pośrednictwie w kredytach.

Murator Finanse, który do niedawna oferował głównie usługi doradztwa i pośrednictwa w kredytach hipotecznych, w okresie dekoniuktury skupił się na wzbogacaniu portfolio o nowe produkty. Ich prezentację znaleźć można w nowopowstałym serwisie www.muratorfinanse.pl.

- Trudna sytuacja na rynku motywuje do poszukiwania nowych rozwiązań i zagospodarowania nisz. W ofercie Murator Finanse obok kredytów hipotecznych, znajdują się obecnie kredyty gotówkowe, dla małych i średnich przedsiębiorstw, propozycje finansowania skierowane do przedsiębiorców rolnych czy leasing jednostek pływających. W pracy nad nowymi produktami staraliśmy się korzystać z dóbr, które już posiadamy - dorobku i potencjału wydawnictwa Murator SA - mówi Tomasz Szakiel, dyrektor operacyjny Muratora.

Serwis www.muratorfinanse.pl zawiera artykuły, a w nich praktyczne informacje nt. rynku finansowego, skierowane do odbiorców oferty Murator Finanse. Znajdują się w nim także bieżące dane dotyczące kursów walut, stóp procentowych Libor/Wibor, formularze ułatwiające kontakt z doradcą. Autorem koncepcji nowego serwisu jest Agata Kieszkowska, marketing manager z Murator Finanse, a wykonawcą - Dział Projektów Internetowych Muratora SA.

Pod marką Murator Finanse, spółka realizuje projekt doradztwa i pośrednictwa kredytowego oraz świadczenia usług finansowych. Murator Finanse współpracuje obecnie z 23 bankami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bogatsza oferta usługi Murator Finanse w nowym serwisie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl