SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bogdan Biniszewski po 18 latach pracy odszedł z agencji ComPress

Bogdan Biniszewski zrezygnował z funkcji wiceprezesa agencji public relations ComPress, w której pracował łącznie przez 18 lat. Prezesem spółki pozostaje Piotr Łysek.

Bogdan Biniszewski, były prezes agencji ComPress Article

Biniszewski swoje odejście z ComPress uzasadnił nowymi planami zawodowymi. Nie udało nam się na razie ustalić, gdzie będzie teraz pracował.

- Przez 18 lat mojej obecności w ComPress osiągnęliśmy wiele. ComPress zawsze był wiodąca agencją na rynku. Razem tworzyliśmy i rozwijaliśmy branżę PR w Polsce i ustalaliśmy standardy działania. Teraz będę kibicował, aby moi następcy odważnie podążali już wydeptanymi ścieżkami, ale również odkrywali nowe w celu realizacji zakładanych celów biznesowych i społecznych. Życzę Wszystkim powodzenia - napisał Bogdan Biniszewski w notce pożegnalnej.

Przez ostatnie trzy miesiące pełnił w ComPress funkcję wiceprezesa, po tym jak na stanowisku prezesa zastąpił go Piotr Łysek. Biniszewski był prezesem w latach 2004-2016, wcześniej zajmował stanowiska dyrektora ds. kluczowych klientów, dyrektora zarządzającego. Do zespołu agencji dołączył w 1998 roku, w początkowym okresie kierował działem relacji inwestorskich.

Wcześniej Biniszewski pracował m.in. jako public relations manager i rzecznik prasowy w Drugim Narodowym Funduszu Inwestycyjnym oraz jako dziennikarz w Agencji Informacyjno-Wydawniczej BOSS i redakcji ekonomicznej Polskiej Agencji Prasowej.

Obecnie jedynym członkiem zarządu ComPress jest Piotr Łysek. Spółka podkreśla, że to zgodne z jej statutem.

W ub.r. agencja ComPress zanotowała 3,54 mln zł wpływów ze sprzedaży (wobec 4,81 mln zł w 2014 roku) i 426,7 tys. zł straty netto (wobec 123,7 tys. zł straty rok wcześniej). W styczniu br. większościowym udziałowcem spółki została Grupa Gremi, kupując kolejną część jej akcji poprzez swoją firmę Presspublica.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bogdan Biniszewski po 18 latach pracy odszedł z agencji ComPress

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
what?
Wiodąca agencja? Od lat o niej nie słychać
16 10
odpowiedź
User
Pr
Kiedyś Migut, teraz Hajdarowicz. I wszystko jasne.
9 9
odpowiedź
User
koala
Wiodąca agencja? Od lat o niej nie słychać


PO upadku jedynej partii nie mają już kontraktów POprzez rząd?
9 13
odpowiedź
User
Hiro
Smutna prawda jest taka że z agencji odeszli prawie wszyscy klienci i pracownicy. Dobra zmiana
20 9
odpowiedź
User
Rzepak
Kolejna swietna inwestycja gremi
10 10
odpowiedź