SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Boombox z Bluetooth i NFC i cyfrowe radioodbiorniki od Sony

Sony wprowadza na polski rynek produkty dostosowane do emisji radia w jakości cyfrowej, w tym odtwarzacz typu boombox, bezprzewodowe radio cyfrowe oraz samochodowe radia cyfrowe.

Boombox z Bluetooth i NFC i cyfrowe radioodbiorniki od Sony

Boombox ZS-RS70BTB o mocy 2,3W + 2,3W oferuje technologie NFC i Bluetooth umożliwiające bezprzewodowe odtwarzanie muzyki oraz wbudowane radio cyfrowe DAB/DAB+.

Odtwarzacz pozwala na wykorzystanie różnych źródeł muzyki (płyty CD, urządzenia USB, cyfrowe odtwarzacze multimedialne podłączone do gniazda wejścia audio). Posiada również wejście słuchawkowe, wyświetlacz LCD dostarczający informacji o aktualnie odbieranym programie oraz 30 pamięci stacji radiowych (20 dla pasma FM i 10 dla pasma DAB). Zasilanie możliwe jest z sieci energetycznej lub bezprzewodowo z baterii.

Radio cyfrowe XDR-S40 zostało wyposażone w tuner DAB/DAB+/FM, wyświetlacz LCD oraz gniazdo słuchawkowe. Oferuje 10 pamięci DAB/DAB+ i 10 pamięci FM, wyłącznik czasowy, zegar oraz baterię, która pozwala na zasilanie bez podłączania przewodów.

Radioodbiornik dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Radio samochodowe CDX-DAB500U posiada przednie wyjścia USB i AUX, które umożliwiają współpracę radia z urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z prywatnych bibliotek audio zgromadzonych na cyfrowym odtwarzaczu, pamięci USB, smartfonie lub tablecie. Wyszukiwanie utworów jest możliwe dzięki wyszukiwarkom Quick-BrowZer, tytuł/album artysta lub odsłuchowo poprzez funkcję Zappin. Dwie pary wyjść audio pozwalają na rozbudowę systemu o wzmacniacz.

Model DAB500U jest wyposażony także w korektor graficzny (equalizer 7-zakresowy) oraz filtry audio HPF/LPF, które odciążają głośniki poprzez "odcięcie" pasm powyżej i poniżej ustawionej częstotliwości. Ponadto w zestawie dostępny jest pilot zdalnego sterowania. Możliwa jest także integracja radia ze sterowaniem z koła kierownicy.

Radio samochodowe CDX-DAB700U posiada wbudowany tuner radia cyfrowego DAB/DAB+/DMB-R, przednie wyjścia USB i AUX, equalizer 7-zakresowy oraz trzy pary wyjść audio. Wyszukiwanie utworów jest możliwe dzięki wyszukiwarkom Quick-BrowZer, tytuł/album artysta lub odsłuchowo (Zappin). W zestawie dostępny jest pilot zdalnego sterowania, a radio można zintegrować ze sterowaniem z koła kierownicy.

Ponadto radio integruje się z każdą konsolą samochodu, co umożliwia zmianę koloru podświetlenia. Z kolei dzięki funkcji SensMe odtwarzacz dobiera muzykę odpowiednią do nastroju użytkownika (grupowanie utworów na podstawie kanałów oraz intuicyjny dobór muzyki). Dostępna jest też funkcja wyciszenia radia gdy dzwoni telefon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Boombox z Bluetooth i NFC i cyfrowe radioodbiorniki od Sony

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl