SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Borys Stokalski prezesem Infovide-Matrix

Borys Stokalski zastąpi na stanowisku prezesa Infovide-Matrix Jana Maciejewicza, który przejdzie do rady nadzorczej, poinformowała spółka. Stokalski był prezesem spółki w latach 1997-2006 a obecnie pełni funkcję wiceprezesa. Jest też współzałożycielem firmy i jednym z głównych udziałowców.

Borys Stokalski prezesem Infovide-Matrix

Infovide-Matrix poinformował, że nowa struktura władz spółki jest związana z zakończeniem procesu transformacji spółki.

"W grudniu tego roku kończy się zasadnicza część transformacji firmy. Spółka została zreorganizowana, sprawnie działają zespoły branżowe i centra realizacyjne. Uruchomiliśmy i doskonalimy system motywacyjny, którego celem jest wsparcie rozwoju kompetencji w firmie. Moja misja w zarządzie spółki dobiega co prawda końca, zamierzam podjąć nowe zadania, ale nadal będę aktywnie wspierać firmę w jej rozwoju z poziomu rady nadzorczej i doradztwa" - powiedział obecny prezes Jan Maciejewicz.

"W 2012 zamierzamy skupić się na rozwoju sprzedaży i oferty, konsekwentnym doskonaleniu jakości usług, oraz dalszej poprawie rentowności grupy kapitałowej. Dzięki organizacji skupionej na klientach, strategia i oferta spółki nabrała wyraźnie branżowego charakteru, i z pewnością utrzymamy ten kierunek rozwoju. Dla powodzenia planów spółki ważne jest też wsparcie udzielane przez członków Rady Nadzorczej aktywnie pracujących na rzecz rozwoju firmy" - powiedział Stokalski, który obejmie funkcję prezesa w styczniu.

Narastająco w I-III kw. 2011 roku grupa Infovide-Matrix miała 4,35 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 0,10 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 129,78 mln zł wobec 131,56 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Borys Stokalski prezesem Infovide-Matrix

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl