SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bożena Pawłowska-Krawczyk dyrektorem biura rachunkowości TVP

Bożena Pawłowska-Krawczyk od lipca br. została nowym dyrektorem biura rachunkowości Telewizji Polskiej. Zastąpiła na tym stanowisku Małgorzatę Fabijańską, która po wielu latach pracy odeszła na emeryturę.

Bożena Pawłowska-Krawczyk Article

Pawłowska-Krawczyk z TVP związana jest od około roku, dotąd pracowała w biurze rachunkowości spółki jako główny specjalista. W latach 2012-2014 była dyrektorem działu audytu w Mister Audytor Adviser. W przeszłości pracowała też jako dyrektor finansowy i biegły rewident w innych spółkach, w tym firmach notowanych na GPW.

Bożena Pawłowska-Krawczyk ukończyła studia ekonomiczne na Wydziale Handlu Zagranicznego w Wyższej Szkole Handlu i Prawa oraz studia podyplomowe z zakresu rachunkowości zarządczej w Międzynarodowej Szkole Menedżerów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bożena Pawłowska-Krawczyk dyrektorem biura rachunkowości TVP

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
waldi
Jako strażnik finansów TVP dobrze widziane by było rozwiązać problem pracujących osób z pełnymi uprawnieniami do emerytury w tej firmie, przy jednoczesnym nadal istniejącym przeroście zatrudnienia. Publiczny nadawca powinien świecić pod tym względem przykładem, a nie przymykać oko na patologiczne i potępiane przez społeczeństwo zjawiska. Względy ekonomiczne też są dla firmy niezwykle istotne.
17 8
odpowiedź
User
pis
Przyjdzie PIS i rozgoni pracujących z uprawnieniami emerytalnymi pokazując obecnie panującym jak prawidłowo należy zarządzać firmą. PIS nie popiera zajmowania stanowisk w nieskończoność: masz wiek idziesz na zasłużoną emeryturę. Porządek musi być.
17 8
odpowiedź
User
mariusz
Biuro finansów prestiżowej TVP, a w nim kierownicy nawet bez studiów licencjackich.
Chyba to nie jest w porządku ?
17 8
odpowiedź
User
kariera w Biurze Finansów
W 2008 roku do ówczesnego Biura Finansów i Restrukturyzacji TVP S.A. zostało wybranych w drodze wieloetapowego konkursu pt. "Kariera w Biurze Finansów TVP S.A." 20 nowych pracowników.
Do pierwszego etapu przystąpiło ponad aż 720 chętnych (zadziałała magia Telewizji).
Konkurs obiecywał atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju zawodowego w firmie.
Szczęśliwa 20-stka została wyłoniona w drodze długiego 4 etapowego, konkurencyjnego naboru w którym należało spełnić szereg wymogów oraz pomyślnie zdać wszystkie egzaminy pisemne i pozytywnie przejść końcową rozmowę kwalifikacyjną. Po bloku 2 tygodniowych szkoleń wprowadzających szczęśliwcy dokonali wyboru Działów.
Dzisiaj po upływie 7 lat z tej 20-stki zostało w Biurze 5 osób, kilkanaście osób z uwagi na brak perspektyw jakich spodziewali się po pracy w tej firmie stopniowo zrezygnowało, a pozostałe kilka osób, jak tylko nadarzyła się sposobność, przeniosło się do oferujących atrakcyjniejsze warunki finansowe Biur w TVP.
Zamierzeniem organizatorów konkursu było zwiększenie procentu osób z wykształceniem wyższym w Biurze Finansów, niestety chyba jednak nie całkiem udane.
13 8
odpowiedź
User
piiiiiiiiii
O czym mowa przykład idzie z góry. Jak toleruje się, że kierownicy mogą nie posiadać nawet wyższego wykształcenia i to jest w porządku, to jakim prawem od szeregowego pracownika wymaga się minimum licencjata ?
Przyznaję, że faktycznie przykre jest to, że tylu młodych i wykształconych ludzi zostało brutalnie rozczarowanych atrakcyjną wizją pracy w tym biurze. Mieli naświetloną piękną perspektywę, ale na obietnicach się skończyło. Jakby chcieli zarabiać byle jak to na pewno poszliby do pracy w pierwszej lepszej firmie, a nie starali się dostać do dobrze płacącego pracodawcy jakim jest Tvp (średnia pensja w firmie mówi sama za siebie).
13 8
odpowiedź