SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bracia Kacperczyk reklamują okulary Carrera

Marka okularów Carrera wybrała braci Kacperczyk na swoich ambasadorów w Polsce. - Wyjątkowy duet, ze swoim innowacyjnym brzmieniem i bezprecedensowym stylem reprezentuje nowy punkt widzenia na polskiej scenie muzycznej i doskonale ucieleśnia ducha Carrery: śmiałość i odważną postawę, zawsze wyróżniającą się z tłumu - przekonuje marka.

Article

Młodzi muzycy Maciek i Paweł Kacperczyk to indywidualiści, którzy pozostają wierni sobie i nie podążają za innymi. Jak informuje marka, ich styl, prosty, ale i zniuansowany, również idealnie wpisuje się w wizję marki Carrera i jej kampanii #DriveYourStory.

- Uważamy, że w dzisiejszych czasach twórczość sama się nie obroni. Liczą się również osoby, które za nią stoją, ich wygląd, poglądy, sposób wypowiedzi. Okulary to bardzo wdzięczne akcesoria. W modelach marki Carrera czujemy się świetnie, dlatego zdecydowaliśmy się na tę współpracę - powiedzieli bracia Kacperczyk w wywiadzie dla Vogue.

Bracia Kacperczyk są częścią globalnej kampanii Carrera #DriveYourStory, która oddaje etos marki: przejąć stery własnej historii. "Żyć naprawdę, według własnych zasad i robić to, co kocha się najbardziej to najlepszy sposób na pełne przeżycie każdego dnia. Na własnych zasadach".

Bracia Kacperczyk dołączają do globalnej kampanii marki, w której udział biorą utalentowani artyści pełni pasji.

Muzycy niedawno zostali ambasadorami marki whisky Grant's.

Dołącz do dyskusji: Bracia Kacperczyk reklamują okulary Carrera

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl