SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Branża eventowa pisze do prezydenta Dudy. Proszą o spotkanie i pomoc

Stowarzyszenie Branży Eventowej skierowało list do prezydenta Andrzeja Dudy, w którym proszą o możliwość spotkania i pomocy w trudnym dla branży okresie pandemii.

fot. Shutterstock.comArticle

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) w liście prosi Andrzeja Dudę o wirtualne spotkanie, na którym przedstawiciele organizacji będą mogli zaprezentować postulaty dotyczące wsparcia dla branży organizacji spotkań i wydarzeń, która przez pandemię jest w coraz gorszej sytuacji.

Branża eventowa chce się spotkać z prezydentem

SBE informuje prezydenta RP o dramatycznej sytuacji sektora: - W ostatnim czasie w porozumieniu z samorządami prowadzimy też cenny dla branży, zwłaszcza w obecnych trudnych czasach oraz kolejnych latach, które po pandemii nastąpią, projekt „Polska! Kraj bezpiecznych eventów”. Niestety w obliczu zaistniałej sytuacji w skali ogólnopolskiej zarażeń Covid-19 nasz entuzjazm z każdym miesiącem maleje. Środki finansowe, które mogliśmy wykorzystać na pracę na rzecz ochrony naszego rynku nieobliczalnie spadają do zera. Obserwujemy z ogromną troską pogarszający się faktyczny drastycznie stan ekonomiczny naszych firm członkowskich. Niestety wiele z nich już zawiesiło swoją działalność, 100% dokonało redukcji pracowników do minimum, a wszyscy zmierzają się z problemem utrzymania sprzętu bądź pokrycia należności za wynajem przestrzeni biurowej.

Stowarzyszenie Branży Eventowej prosi Andrzeja Dudę o "zwrócenie uwagi na bardzo poważny problem bankructw, utraty dochodu i pracy, brakiem perspektyw na przyszłość oraz dezinformację o kolejnych krokach pomocy naszej branży".

- Jako zespół bardzo aktywnych osób najbardziej zależy nam na powrocie do pracy w bezpiecznych warunkach, zachowując wszelkie reżimowe środki ostrożności. Wierzymy, że podczas wirtualnego spotkania z Panem Prezydentem przedstawimy pomysły wspólnych działań na polu państwowo-biznesowym, za pomocą których możemy, a tym samym pozytywnie wpłyniemy, na zatrzymanie upadku naszej branży - przekonują w liście eventowcy.

Dołącz do dyskusji: Branża eventowa pisze do prezydenta Dudy. Proszą o spotkanie i pomoc

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
HALO OSIEM
Przecież Gliński bardzo dużo wyrzucił pieniędzy na tę branżunię.
odpowiedź