SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z Brave Agency odeszli dyrektorzy zarządzający Michał Atlas i Tomasz Dworak oraz cały zespół

Z końcem kwietnia Michał Atlas i Tomasz Dworak, dyrektorzy zarządzający agencji eventowej Brave Agency, odeszli z firmy. Wypowiedzenia złożył cały zespół agencji - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Michał Atlas i Tomasz DworakArticle

Michał Atlas i Tomasz Dworak tworzyli Brave Agency od 2013 roku. Z końcem kwietnia odeszli z agencji z powodu różnic z właścicielami, Grupą Kapitałową Arteria.

- Nie była to łatwa decyzja. Wymyśliliśmy i stworzyliśmy Brave oraz włożyliśmy mnóstwo pracy i serca, w to, aby uczynić ją najlepszą agencją na rynku. Niestety, różnice co do koncepcji i wizji dalszego rozwoju pomiędzy nami a właścicielem agencji - Grupą Kapitałową Arteria, zmusiły nas do podjęcia zdecydowanych kroków - wyjaśniają w oświadczeniu przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Atlas i Tomasz Dworak.

 - Jednocześnie, chcielibyśmy podziękować Grupie Kapitałowej Arteria za lata owocnej współpracy i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju Grupy - dodają byli już dyrektorzy zarządzający Brave Agency.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, wypowiedzenia w Brave Agency złożyli wszyscy pracownicy. Grupa Kapitałowa Arteria nie odpowiedziała w czwartek na nasze pytania dotyczące tej sprawy.

Brave ma na koncie realizacje eventów dla kilkudziesięciu klientów, m.in. Orange, Polsat, Netflix, Philip Morris, T-Mobile, Warta, Ciech, Grupa Żywiec.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej