SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Budimex powierza agencji Synertime kolejne zadania

Synertime, warszawska agencja PR, rozszerza trwającą od kilku lat współpracę z Budimex SA. Agencja od października jest odpowiedzialna za działania komunikacyjne na rynkach niemieckim i czeskim.

Article

Do tej pory agencja była odpowiedzialna za wsparcie komunikacji zewnętrznej, obsługę biura prasowego, działania z zakresu media relations i wsparcie bieżących działań największej firmy budowlanej w Polsce – wszystko to na rynku polskim. Od października ub.r. do zadań Synertime doszła koordynacja działań na rynkach zagranicznych – niemieckim i czeskim.

– Działalność na rynkach zagranicznych to zawsze wyzwanie, ale właśnie w tym kierunku Budimex będzie się rozwijał. Potrzebowaliśmy zatem przygotowania komunikacji, która pozwoli w dłuższej perspektywie na to, by nazwa naszej firmy, jej działalność i wartości były rozpoznawalne również na zagranicznych rynkach. Do tego potrzebny był partner, któremu tak ważne działania mogliśmy powierzyć. Agencja Synertime jest dla nas takim partnerem od kilku lat – mówi Michał Wrzosek, rzecznik prasowy spółki Budimex.

Po stronie agencji prace zespołu nadzoruje Żaneta Kurczyńska, współwłaścicielka i wiceprezes Synertime.

Partnerami zagranicznymi agencji są: na rynku niemieckim agencja Sympra GmbH, a na rynku czeskim agencja Lesensky.cz.

Dołącz do dyskusji: Budimex powierza agencji Synertime kolejne zadania

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl