SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Burger King zapowiada ofensywę w Polsce

AmRest ma umowę z Burger King na prowadzenie restauracji w Polsce.

AmRest Holdings NV podpisał umowy rozwoju z Burger King Europe, na mocy której spółka uzyskała prawo bez wyłączności do otwierania i prowadzenia na zasadzie franczyzy restauracji Burger King na terytorium Polski, podała spółka w komunikacie w piątek.

Umowa rozwoju zawarta została na okres 5 lat od momentu podpisania tej umowy.

W trakcie pierwszych pięciu lat opłata początkowa, płacona przez AmRest za podpisanie umowy franczyzy dla każdej restauracji Burger King na okres 10 lat, wyniesie 25 tys. USD.

W przypadku przedłużenia przez spółkę okresu trwania umowy franczyzy o kolejne 10 lat, opłata za odnowienie franczyzy wyniesie kolejne 25 tys. USD

Na początku grudnia ubiegłego roku zarząd AmRest Holdings podpisał list intencyjny z Burger King Europe w sprawie współpracy dotyczącej otwierania i prowadzenia przez spółkę restauracji Burger King.

Po trzech kwartałach AmRest Holdings miał 28,44 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 15,09 mln zł rok wcześniej, przy przychodach wysokości 447,33 mln zł wobec 358,50 mln zł na koniec trzeciego kwartału 2005 r.

Dołącz do dyskusji: Burger King zapowiada ofensywę w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl