SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

BZ WBK zebrał ponad 4,3 mld zł z nowej lokaty reklamowej przez Dannego DeVito

Bank Zachodni WBK pozyskał dzięki nowej lokacie ponad 4,3 mld zł, poinformował bank w komunikacie we wtorek.

BZ WBK zebrał ponad 4,3 mld zł z nowej lokaty reklamowej przez
Dannego DeVito

"Lokata z loterią reklamowana przez Dannego DeVito była oferowana od 20 kwietnia do 19 czerwca br. (&) Poza oprocentowaniem zachętą do lokowania środków na lokacie była również loteria promocyjna, w ramach której klient, który założył lokatę może wygrać 2 mln złotych głównej nagrody" - czytamy w komunikacie.

Bank BZ WBK informował w lutym br., że planuje utrzymanie wskaźnika kredytów do depozytów na poziomie maksymalnie 90% w 2009 r. Na koniec I kw. 2009 roku stosunek kredytów do depozytów był na poziomie 88,6% wobec 81,7% rok wcześniej.

BZ WBK miał 119,00 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2009 roku wobec 243,10 mln zł zysku rok wcześniej. Był to lepszy wynik od oczekiwań rynkowych, których średnia wynosiła 78,1 mln zł zysku netto. Zwrot z kapitału (ROE) sięgnął na koniec I kw. 2009 r. 14,7%, co oznaczało spadek o 6,90% w skali roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: BZ WBK zebrał ponad 4,3 mld zł z nowej lokaty reklamowej przez Dannego DeVito

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl