SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Cała Polska czyta dzieciom" z Carrefourem

Carrefour został oficjalnym partnerem Fundacji ABCXXI w kampanii 'Cała Polska czyta dzieciom'.

Od 26 sierpnia do 8 września w hipermarketach na terenie całego kraju będzie trwała promocyjna sprzedaż książek dla dzieci.

W czasie trwania akcji w sprzedaży dostępne będą książki dla dzieci w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach: dla starszych „Opowieści z Narnii” - 5 zł (cena regularna 14,90 zł) a dla maluchów: „Reksio pomaga innym” - 1,50 zł (cena regularna 4,49 zł). Sprzedaż obu tytułów będzie trwała do wyczerpania zapasów. Każda książka będzie opieczętowana specjalnym logo Fundacji i Carrefour.

Informacje na temat akcji klienci będą mogli znaleźć w katalogach oraz w reklamie telewizyjnej, której emisja w TVP 1 i 2 rozpocznie się 26 sierpnia. Animowany spot reklamowy z udziałem dzieci, zrealizowany na zlecenie Carrefour Polska, jest dziełem agencji MM Communications.

Kampania społeczna "Cała Polska czyta dzieciom" ma na celu uświadomienia społeczeństwu ogromnego znaczenia czytania dziecku dla jego rozwoju emocjonalnego oraz wyrobienia u dorosłych nawyku codziennego czytania dzieciom. Naukowcy i praktycy zgodnie twierdzą, że czytanie dziecku na głos uczy je języka i myślenia, rozwija pamięć i wyobraźnię, przynosi wiedzę i wzorce moralnych zachowań oraz wzmacnia samouznanie.

- Jako firma odpowiedzialna społecznie, chętnie angażujemy się w działania, mające na celu wyrównywanie szans edukacyjnych u dzieci z różnych środowisk. – mówi Alain Souillard, prezes Carrefour Polska. - Mamy nadzieję, że w każdej szkolnej wyprawce znajdzie się książka do głośnego czytania.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Cała Polska czyta dzieciom" z Carrefourem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl