SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Canal+ zaczyna sprzedaż pakietów Playera

Abonenci platformy satelitarnej Canal+ mogą już za jej pośrednictwem wykupić dostęp do Playera. Tymczasem serwis streamingowy TVN Warner Bros. Discovery poinformował subskrybentów, że tylko do 31 sierpnia w skład jego pakietu z kanałami telewizyjnymi wchodzić będzie 7 stacji tematycznych Canal+.

Player, serwis streamingowy TVN Warner Bros. Discovery Article

Dostęp do Playera można wykupić za pośrednictwem infolinii lub internetowej Strefy Abonenta Canal+. Pakiet bez reklam kosztuje 13 zł miesięcznie, natomiast pakiet z reklamami można otrzymać na dwa miesiące za darmo, a później subskrypcja kosztuje 8 zł miesięcznie. Osoby, które decydują się na bezpośrednią subskrypcję Playera płacą za te oferty 18 zł i 8 zł miesięcznie.

Player to kolejny po HBO Max i Netfliksie serwis streamingowy, który Canal+ oferuje po promocyjnych cenach. Jesienią w podobny sposób abonenci platformy satelitarnej będą mogli zyskać dostęp do Viaplay. Na francuskim rynku Canal+ dystrybuuje również Disney+, ale w Polsce ten serwis streamingowy porozumiał się odnośnie współpracy z Polsat Box, Plusem i Netią.

Kanały Warner Bros. Discovery ostatecznie zastąpią stacje Canal+ w Playerze

Trzy tygodnie temu informowaliśmy, że serwis streamingowy Player poszerzył ofertę o 7 kanałów telewizyjnych. To filmowe Cinemax i Cinemax 2, dziecięce Cartoon Network i Boomerang, filmowo-serialowy Warner TV, informacyjny CNN oraz emitujący głównie niemieckie filmy i seriale kanał Romance TV. Wszystkie stacje poza ostatnią były dotychczas związane z WarnerMedia, który w kwietniu br. połączył się z Discovery, dotychczasowym właścicielem TVN i Playera. W ten sposób powstał Warner Bros. Discovery.

Stacje weszły w skład pakietu bez reklam z kanałami telewizyjnymi, który kosztuje 30 zł miesięcznie. Przed dołączeniem nowości w skład pakietu wchodziły także: Ale Kino+, MiniMini+, TeleToon+, Planete+, Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia i Canal+ Sport 5 (wcześniej nSport+). Po wprowadzaniu dodatkowych kanałów Warner Bros. Discovery nowi subskrybenci Playera decydujący się na pakiet za 30 zł, nie mogli już oglądać siedmiu stacji tematycznych Canal+. Dotychczasowi użytkownicy cały czas mieli do nich dostęp. Zmieni się to z końcem miesiąca.

Player poinformował o tym w e-mailu rozesłanym do subskrybentów. - Przypominamy, że w ramach swojego pakietu od 1 lipca masz dostęp do nowych kanałów na żywo: Boomerang, CNN, Warner TV, Cinemax, Cinemax 2, Romance TV, Cartoon Network. Jednocześnie informujemy, że poniższe kanały będą dostępne w Playerze do dnia 31 sierpnia - można przeczytać w wiadomości. Poniżej umieszczono logotypy Planete+, Canal+ Sport 5, Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia, Minimi+, TeleToon+ i Ale Kino+.

Zmiany w Playerze zbiegają się z planami wprowadzenia przez Canal+ nowej listy kanałów. Od 10 sierpnia TVN nie będzie dostępny na 1 pozycji dekoderów platformy, tylko 5. „Jedynka” przypadnie Canal+ Family.

Dołącz do dyskusji: Canal+ zaczyna sprzedaż pakietów Playera

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gie
Coś tak czuję że kanały TVN/Discovery jako pierwsze w Polsce zaczną znikać z telewizji linearnej. Komentatorzy kolarstwa na Eurosporcie już komentują pod Playera a nie pod Eurosport w telewizji. Kiedyś przed reklamą robili zapowiedź przerwy. Po reklamie witali widzów ponownie. Teraz zdarzyło się kilka razy że reklama pojawiała się w pół słowa komentatora. I tak samo w pół słowa wracał obraz po reklamie.
17 2
odpowiedź
User
Pawel
Kryzys,oszczędzam,wystarczy mi NTC.
7 10
odpowiedź
User
Jener
To kiepsko czujesz, bo to się ma uzupełniać
7 2
odpowiedź